×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. jūnijs, 2016
Drukāt

Pie Augšlīgatnes izveidojies gandrīz 4 km garš sastrēgums (3)

Foto: Romāna Naudiņa Twitter kontsFoto: Romāna Naudiņa Twitter konts

Līgo svētku svinētājiem dodoties uz svinību vietām, šodien ap pusdienas laiku ir izveidojies aptuveni 4 kilometrus garš satiksmes sastrēgums uz Vidzemes šosejas, pie Augšlīgatnes.

Augšlīgatnē tiek remontēts pārvads pār dzelzceļu, tāpēc satiksmi šajā vietā regulē luksofors. Kā novēroja aģentūra LETA, lai tiktu pāri pagaidu tiltam, autovadītājiem pašlaik ir jāsāk stāvēt jau pie Līgatnes novada robežas, kas atrodas četru kilometru attālumā no remontdarbu vietas.

“Latvijas valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju ceļu remontdarbu zonās, arī steidzoties uz svētkiem. Lai arī svētku brīvdienu laikā lielākajā daļā ceļu remonta posmos ir atcelti daudzi satiksmes ierobežojumi, LVC aicina autovadītājus ievērot palikušos satiksmes ierobežojumus un ievērot satiksmes organizāciju posmos, kur norisinās ceļu remontdarbi. Īpaši tas attiecas uz vietām, kur satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc LVC aicina autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontdarbu posmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Līgo svētku garajās brīvdienās reti kur satiksme tiks regulēta ar luksoforiem, un remonta posmos uz visvairāk noslogotajiem autoceļiem lielākoties būs palicis tikai ātruma ierobežojums līdz 70 kilometriem stundā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pie reizes poliči varēja stāvēt un likt iepūst, kā saka 2 in 1 ;D

  2. Kāds teica, ka policija meklē aizbēgušus no Daugavpils cietuma nelegālos bruņotus bēgļus no Vjetnamas. Cik tad viņu bija?

  3. Ceļam ierēķiniet + 1 h sajā posmā….

Draugiem Facebook Twitter Google+