×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. novembris, 2015
Drukāt

Pie aukles atstātās meitenītes vecākiem var uzlikt naudas sodu līdz 140 eiro (4)

berns_LETA

Ilustratīvs foto

Valsts policija sākusi administratīvo lietvedību pret vecākiem, kuri uz vairākām dienām bija atstājuši pie aukles savu divus gadus veco meitiņu un nav ieradušies bērnam pakaļ, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

Administratīvā lietvedība sākta pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Par šādu pārkāpumu vecākiem izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Policija vēlāk sagatavos administratīvā pārkāpuma protokolu un nosūtīs to attiecīgajai pašvaldībai, kurai būs jāizlemj, kādu sodu piemērot.

Jau ziņots, ka Rīgas bāriņtiesa nolēmusi divus gadus veco meitenīti šķirt no ģimenes.

Pagaidām meitenīte uzturas Rīgas bērnunamā.

Meitenīte Rīgā uz vairākām dienām tika atstāta kādai auklei. Vecāki pēc meitenītes nebija atnākuši pakaļ, bet auklei ar viņiem sazināties nav izdevies, tāpēc viņa vērsusies policijā.

Pēc informācijas nonākšanas plašsaziņas līdzekļos policijā vērsušās bērna radinieces, un ir izdevies noskaidrot meitenītes vecākus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ja maatei nav vispaar dziives vieta, kur tad vinja njems tos 140 eiro? Bet beerninju gan atpakalj dot nedriikst. Naakoshaa reize var beigties nelaimiigaak. Pie audzu vecaakiem tagad. Varbuut maate ar laiku pieaugs un paliks praatiigaaka.

  2. Nav saprotams, vai mēs vispār esam normāli???? Tikko medijos bija ziņa, ka māmiņai vispār nav ne dzīves vietas , ne naudas. Uzlikt naudas sodu??!! Un visas šīs runas par vecāku tiesību atņemšanu-pilnīgs nonsens! Tik tiešām- kur mēs ejam??? Galīgi nojūgušies, bāriņtiesas vispār ir kaut kas drausmīgs! Koziolam ir 100% taisnība!!!

  3. uzlikt sodu 140 euro! Jūs nemaniet, ka Likumdošana Latvijā ir izvarota! Izķēzīta! 140 euro! maziņš bērns, pamests likteņa varā! Latvijā jau tā Milzīgi samazinās Latviešu iedzīvotāju skaits!!! Mums Latviešiem nepiedzima pēdejos 15 gados cerētie, sapņotie bērni! Šī bērniņa Nākotne ir uz Nelaimīga slikšņa, bet par to, ka šādi “vecāki” pamet savu bērniņu, viņiem Mūsu likumdošana, pabaida ar 140 euro sodu. Nu kautvai 1000-2000 euro! Vai cilvēk bērna dzīvība, dvēselīte, varbūt nākošā Noderīgā cilvēka Latvijai, persona maksā tādas kapeikas????? Tie kuri tā domā un šo Postu atbalsta ir Izdzimteņi!

Draugiem Facebook Twitter Google+