×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Pie Balvu slūžām atrod astoņus bada nāvei nolemtus kucēnus (6)

Foto: Viktorijas Sergejevas Facebook profilsFoto: Viktorijas Sergejevas Facebook profils

Balvēnietes Viktorijas Sergejevas Facebook profilā atrodams ieraksts, kurš liek aizdomāties par cilvēku cietsirdību: “Nekad neesmu ko tādu rakstījusi, bet ceru, ka sapratīsiet. Šodien aizbraucu uz Balvu slūžām; tas, ko es tur atradu, manam prātam nav aptverams. Pie paša tilta skraidīja divi, mazi, ļoti izsalkuši kucēni, viņi mēģināja ēst zāli un smiltis, aptuveni 1-1,5 mēnesi veci.”

Turpat zem krūmiem jaunā sieviete atradusi vēl sešus kucēnus, visi “izskatījās drausmīgi, pārbiedēti, nobadināti, blusaini”.

Tagad kucēni ir drošībā, siltumā un pabaroti, kādu laiku var dzīvot pie Viktorijas – voljērā kopā ar viņas kucīti Radu.

“Noteikti meklēsim jaunus saimniekus, bet ļoti gribas atrast un paskatīties acīs tam necilvēkam, kas viņus tur aizveda un nolēma bada nāvei,” raksta Viktorija.

Starp kucēniem ir seši puikas un divas meitenes. Viktorija mazos sola attārpot un atblusot, un meklē suņabērniem jaunus saimniekus, uz kuriem dzīvnieciņi varētu paļauties. Varbūt tas esi tieši Tu?

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Atvainojiet par maniem izteicieniem,bet tā nu tas ir.Pie mums vairāk domā par suņiem un kaķiem, kā par dzīviem cilvēkiem. Tie pie mums Latvijā nav nekādā vērtē.

  • ziniet Latvijā ,noiskastēm arī bērnus izņēmam ,tie neaiziet līdz Getliņiem …
   par cilvekiem nedomā valdība
   par dzīvniekiem piedomā cilveks

  • Incen aizver muti.Jā domā vairāk par suņiem un kaķiem un arī domās,jo tie atšķirībā no cilvēka NENODOD.Tu esi reāls pierādījums,cik cilvēki ir stulbi.

  • Jā gan-par suņiem un kaķiem domā vairāk! Un ļoti labi,jo domā cilvēki/citi,nevis tie izdzimteņi,kuri izmet tos dzīvniekus/.Par cilvēkiem jādomā pašiem cilvēkiem,bet dzīvnieks ir neaizsargāts radijums! Tā kā nevajag muldēt stulbības,bet domāt ar galvu,kuras/diemžēl,daudziem,tā sauktajiem dzīvniekmīļiem NAV/.

  • Pilnīgi piekrītu. Cilvēks nav pat suņa vērtē..Raksta par izmestiem kuceniem,tā drīz bērni mētāsies,kad melnā sotņa atnāks,ko var likt pilnu internetu par tām kaķu un suņu tēmām,pilnīgs sviests.Un nemaz suņmīlī nešūmējieties,jo tieši jūs jau metat tos kucenus ārā,normāli cilvēki nevairo suņus un kaķus.

 2. tas ir Cilvēka roku darbs ,izmest un aiziet gulēt!atradēja bija laikam no Dieva sūtīta turp ,lai glābtu kucēnus mazos .Bonus dzīvei ,ta kas atrada

Draugiem Facebook Twitter Google+