×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. marts, 2018
Drukāt

“Pie biļetēm tiksim, jābūt tikai pacietīgiem.” Vai mēģināsiet 3. martā iegādāties Dziesmu un deju svētku biļetes? (3)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Ilustratīvs attēls

Aigars Godiņš, Jēkabpils tautas nama direktors: “Jēkabpilieši ir informēti, ka sestdien, 3. martā, mūsu pilsētā darbosies divas “Biļešu paradīzes” kases – viena Jēkabpils tautas namā, otra – Krustpils kultūras namā. Rindas kārtībā varēs iegādāties biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. Biļetes nav lētas, piemēram, uz noslēguma koncertu jāmaksā no 15 līdz 65 eiro, taču priecē, ka no 65 svētku programmas pasākumiem 43 būs bez maksas. Es pats svētkos piedalīšos ar ansambli “Kreicburgas ziķeri”, tomēr tagad pirkšu sev biļeti uz kādu no lielajiem pasākumiem – noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā” vai deju lieluzvedumu “Māras zeme”.”

Aija Zūle, Rīgā: “Es sev un dēlam Mikum biļetes centīšos iegādāties internetā, konkrēti – uz svētku centrālo deju pasākumu lieluzvedumu “Māras zeme”, jo tajā tautas deju ansambļa “Daiļrade” sastāvā dejos mans brālis. Agrāk arī es pati un mans tētis un mamma – mēs visi esam dejojuši “Daugavas” stadionā pilno tribīņu priekšā. To milzīgo emocionālo pārdzīvojumu vārdos grūti izteikt. Katrā ziņā ļoti ceru, ka mūsu ģimenes tradīcija turpināsies un dejas soli ļoti iemīlēs arī mani bērni. Vecākais iet pamatskolā, jaunākajam vēl nav gadiņš. Pie biļetēm noteikti tiksim, jābūt tikai pacietīgiem, ja nākas gaidīt rindā. Bet tas ir to vērts.”

Bitīte Baune, Limbažos: “Pieļauju, ka dziesmu koncertus var skatīties arī televīzijā, bet deju koncerti noteikti ir jāredz klātienē. Kustību un krāsu prieks ir neaprakstāms! Tāpat klātienē ir jāredz lielais Dziesmu svētku gājiens! Jā, esmu speciāli braukusi, lai ielas malā dzīvotu līdzi pašdarbnieku milzīgajam emocionālajam pacēlumam. Trīs stundas nostāvēt – nekādu problēmu! Par sevi varu teikt vēl tā – pēc Dziesmu svētkiem vairākas dienas lidoju pa dzīvi, tik spēcīga ir ietekme.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Australija mes gaidam pie datoriem un … tik tal nekas!

  2. Arzemes gaidak pie datoriem un .. nekas!!!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+