×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2018
Drukāt

Pie ceļa Koknese-Ērgļi nobrucis Ogres upes krasts (1)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Satiksme uz ceļa Koknese-Ērgļi posma slēgta tāpēc, ka tur nobrucis Ogres upes krasts, aģentūru LETA informēja Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis (“Mēs Ērgļu novadam”).

Ogre minētajā vietā met līkumu, un laika apstākļu un avotu ietekmē krasts ir nobrucis, sabojājot arī ceļu. Velcis skaidroja, ka novada teritorija vairāk atrodas pakalnainā apvidū, tāpēc applūšana ceļiem īpaši nedraud, un kopumā situācija uz ceļiem ir labāka nekā, piemēram, Zemgalē.

Nobrukušo ceļa posmu apsaimnieko valsts, un remontdarbus veikt plānots, kad uzlabosies laika apstākļi.

“Pašlaik braukt uz ceļa ar smago tehniku ir bīstami,” pauda Velcis.

Domes priekšsēdētājs atzina, ka ceļa posma slēgšana rada neērtības iedzīvotājiem, taču māju skaits tuvējā apkārtnē nav liels, ir apbraucamie ceļi. Arī sabiedriskā transporta maršruti, kas ietver ceļa posmu, dienā kļuvuši par apmēram 30 kilometriem garāki – dienā tiek nodrošināti divi reisi.

Velcis atzina, ka līdzīga situācija, kad nobrucis upes krasts, novadā piedzīvota pirmo reizi.

Jau vēstīts, ka ir slēgts reģionālā autoceļa Koknese-Ērgļi (P79) posms pie Augstkalna mājām. Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Vestiena-Indrāni-Liepkalne-Ogreslīči (V885) un Pļaviņas-Ērgļi (P78).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par ceļu uzturēšanu atbildīgie nemitīgi saņem valsts līdzekļus un izmaksā sev treknas prēmijas.
    Kad tos mēslus sāks sēdināt cietumā, kā tam būtu jābūt??? Lūk, Latvijas ‘elites’ centienu augļi –
    burtiski, zeme atveras no šitādas zagšanas. Es jau agrāk esmu rakstījis par valsts ceļu stāvokli starp Koknesi un Ērgļiem, bet tā ir bijusi kā saucēja balss tuksnesī. Uz tā ceļa, tur kur ir zemes ceļš, nevis asfalts, 30 !!!! gadus nav uzbērta NEVIENA!!! šķemba. Kad es pašvaldībai Bebros stāstu, ka no Jaunbebriem līdz Vecbebriem 7 km ziemā dažkārt jābrauc pusstundu, tad viņi nevienai valsts iestādei neko neziņo, pagasta pārvaldniece man lepni saka – ja jums ir problēma, lūdzu – te ir mobilais numurs, zvaniet ceļa uzturētāja pārstāvim. Ne uzvārdu, ne firmas nosaukumu viņa nezinot. Tas viss ir autobusa Aizkraukle=Ērgļi maršrutā. Zinādams Latvijas para\ītu dabu, gaidu to brīdi, kad viņi izdarīs vienīgo ko spēj – slēgs autobusa maršrutu un uzliks soda naudu tiem, kas gribēs braukt no Kokneses uz Ērgļiem… Un kas kompensēs auto remonta izdevumus???

Draugiem Facebook Twitter Google+