Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Pie diviem nervoziem vīriešiem atrod zagtu gultas veļu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Rīgā likumsargi par gultas veļas komplektu zādzību aizturējuši divus vīriešus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 3.jūlijā, RPP darbinieki, patrulējot Imantā, ievēroja divus aizdomīgus vīriešus, kuri pamanot policijas tuvošanos, sāka manāmi nervozēt. Vīrieši vairākkārtīgi atskatījās uz policijas darbiniekiem un strauji izmainīja iešanas virzienu, cenšoties nozust no policijas redzesloka.

Kārtības sargi apturēja abus vīriešus, un pie viena no viņiem atrada divus jaunus gultas veļas komplektus, savukārt pie otra – vienu gultas veļas komplektu, pie kura palicis tā saucamais pīkstulis, kas paredzēts, lai no veikala nevarētu slepus iznest preci. Abi vīrieši nevarēja paskaidrot, kur iegādājušies gultas veļas komplektus, nedz arī to, kāpēc pie viena gultas veļas komplekta ir palicis tā saucamais pīkstulis.

Sazinoties ar Operatīvās vadības biroju, noskaidrots, ka netālu notikusi zādzība. Abi vīrieši aizturēti uz aizdomu pamata par zādzības izdarīšanu. Personas nogādātas zādzības izdarīšanas vietā, kur salīdzinot svītru kodus, konstatēts, ka gultas veļas komplekti nozagti no attiecīgā veikala. Kārtības darbinieki pārbaudīja videonovērošanas ierakstus, pēc kā abi garnadži atpazīti. Aizturētie nodoti Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+