×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
3. maijs, 2017
Drukāt

Pie Garkalnes ceļa malā stāv pamests “Jaguar” (8)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

No skatītājiem raidījums ”Degpunktā” saņēma ziņu, ka jau vairākas dienas ceļa malā Siguldas šosejā pie Garkalnes stāv pamesta automašīna ”Jaguar”. Strauji saradušies marodieri, kas avārijā cietušo auto jau paspējuši apzagt un izdemolēt.

Šobrīd automašīna apskādēta tik ļoti, ka pateikt vai tā iekļuvusi negadījumā ir sarežģīti. Spēkrats esot reģistrēts Igaunijā, vismaz tam bijuši igauņu numuri. Arī mašīnas salonā mētājas dokumenti kas rakstīti igauniski. Iespējams, šoferis nonācis slimnīcā un auto palicis ceļmalā, kaut gan parasti policisti šādas situācijas nepieļauj.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Cik tas ir nozēlojami! Atbildēt

  Šausmas kādā IDIOTU valstī dzīvojam… IDIOTUS par saviem nodokļiem uzturam – kur mentu trulie purni, ja Igaunijas auto neatrodas policijas stāvvietā- esat par IMPOTENTIEM, lai to sakārtotu???.

 2. Trešdien 26.03 braucot garām redzēju tur pat trīsas policijas ekipāžas. Viņi noteikti visu zina.

 3. Gribētos zināt ,kas tiek darīts , lai nelaimē nokļuvušā cilvēka manta netiktu apskādēta un kurš atbild par mantas saglabāšanu , tikai nevajag teikt ,ka neviens neko nezināja, ja medniekam ar 0,6 pr. noņem tiesības , tad tajā pašā dienā vai nākošā ,jau salasa arī plintes ,tā ka sakari strādā .

 4. Visdrīzāk šī mašīna ir aizdzīta un pamesta. Tas nav nekāds retums, es pats ne reizi vien esmu zvanījis uz policiju un ziņojis par vairākas dienas kaut kur ceļa malā pamestiem auto. Jaunieši nozog kādu mašīnu, pavizinās un kaut kur pamet. Arī šo mašīnu redzēju tur vairākas dienas, taču neziņoju, jo domāju – pa šo ceļu taču policija ļoti bieži braukā, gan jau paši pamanīs un meklēs īpašnieku. Vispirms mašīnai pazuda riteņi, bet pēc pāris dienām tā tika pavisam izdemolēta. Tagad ir mazliet sirdsapziņas pārmetumi – vajadzēja tomēr ziņot jau otrajā dienā, kad to mašīnu tur redzēju.

 5. Somijā, Zviedrijā, Dānijā uc valstīs ierasta prakse atstāt nobeigušos auto ceļa malā! Tiklidz policija piefiksē tā auto tiek “apzimogots” un pec 5 dienām aizvakts! Tomer tada demolēšana kā latvijā nav novērota! 6dien auto vel stāvēja neskarts…

 6. Bet kadi cukas cilveki latvija.Rokas niez.

 7. negadījums darbā - Atbildēt

  pūķins braucis pasniegt “sprāguša ēzeļa ausis”,
  bet ceļā uzrāvies uz cūku mēra…

 8. Policija kā vienmēr tikai sēž un gaida iesniegumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+