Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. septembris, 2014
Drukāt

Pie Ikšķiles vidusskolas mirusi astotās klases skolniece (3)

Foto: 123RFFoto: 123RF

Pie Ikšķiles vidusskolas otrdien pusdienlaikā mirusi astotās klases skolniece, pastāstīja skolas direktors Česlavs Batņa.

Viņš paskaidroja, ka skolniecei veselības problēmas bijušas jau ilgāku laiku, par tām bijusi informēta arī medmāsa. Batņa norādīja, ka meitene ik pa laikam zaudējusi samaņu, taču pēdējais kritiens pēc samaņas zuduma izrādījies liktenīgs.

Meitene pēc pusdienām esot izgājusi no skolas, uz ielas viņai palicis slikti, un viņa pakritusi. Pirms mediķu ierašanās meitenes dzīvību centās glābt skolas medmāsa, kura veikusi elpināšanu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola sacīja, ka izsaukumus tika saņemts plkst.12.21 un, ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka meitenei iestājusies klīniskā nāve.

Vītola piebilda, ka pirms mediķu ierašanās, meitenes dzīvību centās glābt arī policijas darbinieks, kurš bija notikuma vietā.

Meitenes iespējamos nāves iemeslus Vītola nekomentēja un uzsvēra, ka tie skaidrojami ekspertīzē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Arī slimiem ir jāmācās, nevis tikai jāguļ slimnīcā .

  2. Ārprāts. ,,Viņai jau esot bijušas veselības problēmas ar ģībšanu,,…, ja tā ir bijis, tad tāds bērns ir jāliek slimnīcā un jāizmeklē cēloņi, kāpēc ģībst. Vai tad tādu bērnu var laist uz skolu. Kā var tik bezatbildīgi būt par bērna dzīvību un tik vienkārši to pateikt.

  3. Tik tālu nu esam,ka skolās bērni mirst un mums nesaka kāpēc? Šis jau nav vienīgais gadījums,vēl ir dzirdēti.

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+