Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
9. oktobris, 2015
Drukāt

Pie izstādes “Maidana cilvēki” atkal izcēlies konflikts; viens aizturētais (6)

Foto - VPFoto - VP

Pie izstādes “Maidana cilvēki” ceturtdienas vakarā izcēlies konflikts, viens aizturētais, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Policija informē, ka pie izstādes “Maidana cilvēki” atkal izcēlās konflikts – kāds no apmeklētājiem tīši sabojāja vienas vienu eksponātu. Personu uzreiz izdevās aizturēt. Viņš ir dzimis 1988. gadā, un jau agrāk nonācis tiesībaizsargājošo iestāžu redzeslokā.

Uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Pirms vairākām dienām divas personas izstādi jau sabojāja, abas personas tika aizturētas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Apsargi !? Policijas !? Drošības, Valsts, pašvaldības…

  2. Jā tā izstāde ir dažiem kā mušpapīrs.

  3. te nu redzams kādas sabiedrības daļas kultūras (bezkultūras) līmenis.un pierāda tikai to,ka patiesība kož kādam acīs!

  4. Latvijas tiesa jau pazīstama visā Eiropā, gan ar nosaukumu komēdija jeb cirks. Kamēr policija ķers mūsu politiskos huļigānus un provokātorus, bet tiesa tos bez atbilstoša soda laidīs vaļā, šis cirks turpināsies.

  5. Mušpapīrs “vatei”

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+