Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. oktobris, 2015
Drukāt

Pie izstādes “Maidana cilvēki” policija aizturējusi jau ceturto vīrieti (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskā ceļojošā izstāde "Maidana cilvēki" Brīvības bulvāra alejā starp Merķeļa ielu un Elizabetes ielu.

Pie izstādes “Maidana cilvēki” piektdien aizturēts jau ceturtais vīrietis, kurš centies izraisīt konfliktu ar apkārtējiem, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņs paskaidroja, ka piektdien neilgi pirms plkst.12 izstādes norises vietā aizturēts 1969.gadā dzimis vīrietis, kurš pārkāpis vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējis sabiedrisko kārtību – vīrietis izstādes norises vietā uzvedies neadekvāti, lamājies necenzētiem vārdiem un centies izraisīt konfliktu ar apkārtējiem.

Uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu.

Iepriekš par izstādes postīšanu aizturēti trīs vīrieši, vienam no viņiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, vēl vienam kā drošības līdzeklis piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts līdzeklis. Tiesa sestdien arī lems par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu trešajam vīrietim.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. katrs no šiem aizturētiem nav potenciāls Kremlim noskańots “załais vīrińš”? Re kas var notikt ja no neatspēkotas putina propagandas vien barojas.

  2. incanti, kāpēc policija pie izstādes aiztur tikai vīriešus? Vai tā nav diskriminācija pēc dzimuma?

    • bet ja tev patik sievietes, atvedi ari tas uz izstadi un tad policija varbut Tevi vares ar savu vienlidzibu iepriecinat!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (2)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+