Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
19. maijs, 2016
Drukāt

Atrastas “EgyptAir” lidmašīnas atlūzas

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Pie Grieķijas Karpatas salas ceturtdien atrastas atlūzas no avarējušās Ēģiptes aviosabiedrības “EgyptAir” pasažieru lidmašīnas, paziņojusi aviokompānija.

Par pazudušās lidmašīnas atlūzu atrašanu aviokompānija “EgyptAir” saņēmusi vēstuli no Ēģiptes Ārlietu ministrijas, vēsta BBC.

Ūdenī ir atrasti peldoši materiāli, kas, visticamāk, ir lidmašīnas atlieku daļas, kā arī divas glābšanas vestes un plastmasas materiāli.

Grieķijas armijas pārstāvji iepriekš valsts telekanālam apliecināja, ka 420 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Karpatas atrasti divi lieli priekšmeti, kas varētu būt “EgyptAir” lidmašīnas atlūzas.

“EgyptAir” pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes trešdienas naktī un pēcāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radariem. Noskaidrots, ka lidmašīna nogāzusies Vidusjūrā.

Lidmašīnā bija 56 pasažieri, tai skaitā viens zēns un divi zīdaiņi, kā arī septiņi apkalpes locekļi un trīs apsardzes darbinieki.

“EgyptAir” informēja, ka lidmašīnas pasažieru vidū bija 30 Ēģiptes, kā arī 15 Francijas pilsoņi.
Lidmašīnā atradās arī divi Irākas pilsoņi un pa vienam Alžīrijas, Beļģijas, Čadas, Kanādas, Kuveitas, Lielbritānijas, Portugāles, Saūda Arābijas un Sudānas pilsonim, atklāja lidsabiedrība.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+