Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
7. decembris, 2014
Drukāt

Pie Krievijas robežas rindā stāv teju 300 kravas automašīnu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Terehovas robežkontroles punktā izbraukšanu uz Krieviju gaida 290 kravas automašīnas, tām rindā jāstāv aptuveni 28 stundas, liecina informācija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapā.

Sestdienas, 6.decembra, vakarā Terehovas muitas kontroles punktā stāvēja 210 transporta līdzekļi, naktī uz svētdienu rindas garums pieauga līdz 300 kravas automašīnām, bet svētdienas rītā saruka par desmit transportlīdzekļiem.

Grebņevas robežkontroles punktā, līdzīgi kā visās iepriekšējās dienās, nav rindu.

Uz Latvijas – Baltkrievijas robežas Silenes muitas kontroles punktā ir aptuveni 60 kravas automašīnu rinda, paredzamais gaidīšanas ilgums – desmit stundu. Pāterniekos rindas garums sasniedz 50 transportlīdzekļu, paredzamais gaidīšanas ilgums – astoņas stundas.

Iepriekš garas rindas Terehovas muitas kontroles punktā veidojās novembra beigās, savukārt 2.-5.decembrī lielu rindu nebija.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Krievija novembrī pastiprināja muitas kontroles pasākumus.

VID Muitas pārvalde un Valsts robežsardze lūdz izvēlēties tos preču pārvadāšanas maršrutus, kur nav rindu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ko vispār tur meklēt???????????? nevajag viņiem, nevediet

  2. Tagad ir skaidrs, ka “teju” ir 10

  3. Parvadataju organ. prieksniekam un daudziem politikiem IR GRUTIBAS AR atminu -kliedz ka atrak vajag ATDOT KRIEVIJAI ABRENES aprinki un uz muzu busot atrisinats robezu skersosanas jautajums . Kapec tad nerisiniet?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+