Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. septembris, 2014
Drukāt

Pie Latvijas robežas kārtējo reizi manītas krievu militārās lidmašīnas (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

NATO patruļlidmašīnas šodien, 21.septembrī, virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas kārtējo reizi identificējušas četras Krievijas militārās lidmašīnas – divus iznīcinātājus “Su-27” un divus reaktīvos bumbvedējus “Tu-22”, aģentūra LETA uzzināja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Jau ziņots, ka Krievijas armijas lidmašīnas tuvu Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šogad manītas īpaši bieži.

Krievijas lidmašīnas parasti pārvietojas bez ieslēgta automātiskā atbildētāja, bez lidojuma plāna un neatbild uz civilās gaisa telpas kontroles radiosakariem.

Latvijas Aizsardzības ministrija jau februāra beigās paziņoja, ka Krievijas bruņoto spēku lidojumi pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas ir konstatēti pietiekami regulāri un to aktivitāte ir augusi pēdējo piecu gadu laikā.

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainai piederošajā Krimas pussalā, NATO valstis palielināja Baltijas valstu gaisa telpā patrulējošo lidaparātu skaitu.

Tāpat šovasar pie Latvijas robežas tika pamanīti vairāki Krievijas bruņoto spēku kuģi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Atbilstoša rīcība no tādiem,kuri citus sauc par fašistiem,bet paši sirgst ar lielummāniju,uzskatot sevi par pasaules centru.

  2. lohi vinji stulbie krievu cukas….

  3. Ko brinaties driz jau ne tikai gar juru lidinasies bet ari sauszemes teritorija kad ukraina apniksies tad kersies klat mums un kaiminu valstim

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+