×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Pie Lībijas krastiem izskaloti 104 Vidusjūrā noslīkušu migrantu līķi (4)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vismaz 104 Vidusjūrā noslīkušu migrantu līķi tikuši izskaloti Zuvāras pilsētas pludmalē Lībijas ziemeļos, piektdien paziņoja Lībijas karaflote, brīdinot, ka bojāgājušo skaits varētu būt lielāks.

“Ceturtdienas vakarā tika atrasti 104 līķi, bet gaidāms, ka to skaits pieaugs, jo vidusmēra kuģis pārvadā 115 līdz 125 pasažierus,” pavēstīja karaflotes pārstāvis pulkvedis Ajubs Kasems.

Aģentūras AFP fotogrāfs Zuvāras pludmalē redzēja vairāku sieviešu un bērnu līķus.

300 kilometru attālumā no Lībijas krastiem atrodas Itālija, un cilvēku kontrabandisti parasti migrantus uz turieni ved pārpildītos un nedrošos kuģos.

Kasems norādīja, ka migrantu kuģi no Lībijas rietumiem parasti dodas ceļā no Zuvāras un Sabrātas pilsētām. Viņš sacīja, ka nav zināms, vai bojāgājušie atradās pagājušajā nedēļā netālu no Lībijas krastiem nogrimušajos kuģos, kas pārvadāja migrantus.

ANO ir paziņojusi, ka pagājušajā nedēļā Vidusjūrā, cenšoties sasniegt Eiropu, noslīkuši gandrīz 700 migranti, tostarp 40 bērni. Kopā šogad šāda veidā gājuši bojā 2500 migranti. Eiropu sasniegt izdevies 204 000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai NATO nevarētu bloķēt Lībijas piekrasti – tik mudīgi medīja Sarkozi sponsoru Kadafi un nomedīja, bet te…Te ir rezultāts – sabrukusi vel viena arābu valsts un autori smaida – liecinieku nav.
    Vai nav skaidrs ES – arābu ( musulmaņu ) pasaulē valstis var vadīt tikai diktatori . Vai tas ir labi vai slikti – liecina Afganistānas piemērs – PSRS ambīcijas gāza karali un karo vel šodien… Pamēģināja Ēģiptē ”demokrātiju” un tikai stingrā armijas diktatora roka saturēja valsti…

  2. Nevajag apsmiet mirušos pat tādā gadījumā,ja dzīviem esot mums viņi nebija pa prātam,

  3. Slīkst,bet lien tāpat.Citi teiks šausmas,ārprāts utt,bet bet tās šausmas ir viņi paši.Protams žēl ,bet neviens viņus šeit negaida.

Draugiem Facebook Twitter Google+