×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Pie Lielbritānijas krastiem konstatēts lielākais Krievijas karaflotes grupējums pēdējos gados

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Lielbritānijas karakuģi ceturtdien Ziemeļjūrā pavada Krievijas karaflotes grupu, kurā ietilpst arī aviācijas bāzes kuģis “Admiral Kuzņecov”, kas ir ceļā uz Sīrijas piekrasti.

Astoņu karakuģu grupa ir pēdējos gados lielākais Krievijas karaflotes grupējums pie Lielbritānijas krastiem, pavēstīja karaliskās karaflotes preses pārstāvis.

Lielbritānijas fregate “HMS Richmond” un pretgaisa aizsardzības eskadras mīnu kuģis “HMS Duncan” novēro Krievijas kuģu grupu, kurā ietilpst arī kodolkreiseris “Pjotr Veļikij” un eskadras mīnu kuģis “Viceadmiral Kulakov”.

Karaliskās karaflotes preses pārstāvis sacīja, ka Krievijas karakuģu grupas izmērs ir “neierasts”, taču Krievijas kuģi “uzvedas ļoti labi”, tostarp lūdz lidojumu zonas un sazinās ar krasta apsardzes stacijām.

“Īpaša daļa, protams, ir aviācijas bāzes kuģis. Ja jūs vēlaties to sargāt, jūs tam līdzi nosūtāt fregati un eskadras mīnu kuģi. Ja jūs vēlaties nedaudz parādīt muskuļus, tad jūs darāt to, ko pašlaik dara viņi,” sacīja pārstāvis.

Kāda NATO amatpersona pavēstīja, ka karaflotes nosūtīšana “neiedveš pārliecību”, ka Maskava meklē politisku atrisinājumu Sīrijas krīzei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+