×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Pie Liepājas tiesas plāno piketēt pret maigo sodu pedofiliem (6)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Pie Liepājas tiesas iedzīvotāji plāno piketēt pret pretrunīgi vērtēto sodu Liepājas pedofiliem, aģentūrai BNS sacīja Liepājas domes pārstāve Dace Ķēde.

Viņa pastāstīja, ka pikets plānots 17.jūlijā pie Liepājas tiesas, Republikas ielā 14, no plkst.11.30 līdz plkst.13.30.

Iesniegums pašlaik nodots juristiem izskatīšanai.

Jau vēstīts, ka Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) iesniedzis lūgumu tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam un Augstākās tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkovičam izvērtēt vai Liepājas tiesas tiesnesis nav pieļāvis likuma pārkāpumus.

Tieslietu ministrija savā “Twitter” kontā ziņo, ka situāciju kopumā vērtēs, kad būs pieejams pilns tiesas spriedums.

Tāpat Elksniņš lūdzis ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru iesniegt apelācijas protestu, lai lieta par piecgadīgas meitenes seksuālu izmantošanu tiktu pārskatīta Kurzemes apgabaltiesā.

Par piecgadīgas meitenes seksuālu izmantošanu piecu gadu garumā Liepājas tiesa Jevgēņiju Smirečanski sodīja ar piespiedu darbu uz 240 stundām un probācijas uzraudzību vienu gadu, bet Oļegu Smirečanski ar 200 stundu piespiedu darbu un probācijas uzraudzību. Abiem solidāri jāatmaksā valstij cietušajai izmaksātā kompensācija 1120 eiro. Tāpat katram jāatmaksā 201,97 eiro valstij ar tiesāšanos un advokāta pakalpojumiem saistītie izdevumi. Sodu iespējams pārsūdzēt Kurzemes Apgabaltiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Es tadus izdzimtenus **u. Pretigi!!!! Kas tas par sodu???!!

  2. Kā var sabojāt cilvēkam dzīvi un nesaņemt adekvātu sodu?”Jādomā, ka tiesnesis neatbilst ieņemajam amatam (naudai liela vara).

  3. diez vai sēž pie Liepājas tiesas un plāno. plāno, kur plāno un plāno piketēt pie Liepājas tiesas. man patālu, laikam nesanāks.

  4. parasti sods par šādu pārkāpumu 12 gadi stingrā režīma cietumā.

  5. virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks, kas varmākam skādi dar’ nosaukts tiek grēks.
    Liek domāt, ka šie tiesneši paši ar to nodarbojas un neuzskata seksuālo vardarbību par likuma pārkāpumu. . Sods atbilst agrākajam sodam skolās, kad nepaklausīgais tika ielikts kaktā pastāvēt uz desmit minūtēm.

    • no šīs valsts jābēg prom ar visiem bērniem, kā tie āfrikāņi bēg uz Eiropu, bet diemžēl viņi nezina, kas viņu bērnus šeit sagaida.

Draugiem Facebook Twitter Google+