×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Pie Lubāna norisināsies zvejnieku svētki “Nagļi-2015”

Foto - www.madonasnovads.lvFoto - www.madonasnovads.lv

Nākamnedēļ, 11.jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, norisināsies tradicionālie Zvejniekdienas sporta svētki “Nagļi-2015”, aģentūru LETA informēja Rēzeknes novada pašvaldībā.

Zvejnieku svētkos ik gadu tuvi un tāli ciemiņi ir aicināti paviesoties Latvijā vienīgajā zvejniekciemā ārpus Baltijas jūras, kā arī piedalīties dažādās aizraujošās sportiskajās aktivitātēs.

Svētki sāksies jau no agra rīta plkst.6 ar makšķerēšanas sacensībām pie ūdenskrātuves slūžām. No plkst.8 norisināsies dažādas sacensības uz ūdens, tostarp laivu cīņas un zivju brišanas sacensības, bet plkst.10.30 Nagļu pagasta sporta laukumā visi aicināti uz sporta svētku oficiālo atklāšanu.

Turpinājumā paredzētas sacensības sporta laukumā un skvērā pretī sporta laukumam. Dažādas sacensības paredzētas arī mazajiem svētku dalībniekiem, darbosies piepūšamās atrakcijas.
Dažādas jautras stafetes un atrakcijas, par kuru norises laiku un vietu tiks paziņots iepriekš, notiks visas dienas garumā, bet noslēgsies zvejnieku svētki ar nakts balli, kurā uz lustēšanos aicinās grupa “Ginc un Es”.

Visi, kuri vēlas aktīvi piedalīties dažādās jautrās stafetēs un zivju brišanas sacensībās, aicināti ņemt līdzi vecas kedas un bikses, kā arī nodrošināties ar sausu maiņas apģērbu.
Zvejniekdienas sporta svētkus organizē Rēzeknes novada pašvaldības Nagļu pagasta pārvalde.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.5
Alūksne +22.8
Daugavpils +25.4
Saldus +25.4
Liepāja +24.9
Jelgava +25.4
Ventspils +14.1
Limbaži +24
Madona +25.9
Rēzekne +25.4
Draugiem Facebook Twitter Google+