Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. jūnijs, 2014
Drukāt

Pie Mīlestības saliņas izglābti divi neveiksmīgi laivotāji

Foto-LETAFoto-LETA

Šonakt Rīgā, Loču kanālā pie Mīlestības saliņas, izglābti divi neveiksmīgi laivotāji – 1979. un 1986.gadā dzimuši vīrieši.

Kā aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamentā, šonakt plkst.1 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Valsts robežsardzes kutera “RK-22” komandiera par to, ka Loču kanālā pie Mīlestības saliņas aptuveni plkst.0.30 apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem.

Aculieciniece – laivotāju paziņa, kura palikusi krastā, – to redzējusi un sazvanījusi citus paziņas, kuri atbraukuši ar otru laivu, uzņemot tajā vienu no ūdenī iekritušajiem, bet laivu aizvilkuši uz krastu. Otrs ūdenī iekritušais neesot atrasts, tāpēc lūgta palīdzība uz kutera “RK-22”.

Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra darbinieki deva rīkojumu dežurējošajam Jūras spēku flotiles kuģim “P-06” nekavējoties nolaist laivu un doties uz notikuma vietu. Par notikušo informēts arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kurš operācijā iesaistīja vienu glābēju brigādi, un Ostas policija, kura operācijā iesaistīja kuteri.

Plkst.1.28 cilvēks atrasts dzīvs, izcelts no ūdens.

Notikuma vietā ieradās arī mediķu brigāde, sniedzot palīdzību cietušajiem, kā arī policija, kura viņus nogādāja mājās.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+