Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2014
Drukāt

Pie Mīlestības saliņas izglābti divi neveiksmīgi laivotāji

Foto-LETAFoto-LETA

Šonakt Rīgā, Loču kanālā pie Mīlestības saliņas, izglābti divi neveiksmīgi laivotāji – 1979. un 1986.gadā dzimuši vīrieši.

Kā aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamentā, šonakt plkst.1 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Valsts robežsardzes kutera “RK-22” komandiera par to, ka Loču kanālā pie Mīlestības saliņas aptuveni plkst.0.30 apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem.

Aculieciniece – laivotāju paziņa, kura palikusi krastā, – to redzējusi un sazvanījusi citus paziņas, kuri atbraukuši ar otru laivu, uzņemot tajā vienu no ūdenī iekritušajiem, bet laivu aizvilkuši uz krastu. Otrs ūdenī iekritušais neesot atrasts, tāpēc lūgta palīdzība uz kutera “RK-22”.

Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra darbinieki deva rīkojumu dežurējošajam Jūras spēku flotiles kuģim “P-06” nekavējoties nolaist laivu un doties uz notikuma vietu. Par notikušo informēts arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kurš operācijā iesaistīja vienu glābēju brigādi, un Ostas policija, kura operācijā iesaistīja kuteri.

Plkst.1.28 cilvēks atrasts dzīvs, izcelts no ūdens.

Notikuma vietā ieradās arī mediķu brigāde, sniedzot palīdzību cietušajiem, kā arī policija, kura viņus nogādāja mājās.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+