×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

Pie naktskluba Rīgā izraisās masveida kautiņš (6)

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki pirmdienas agrā rītā saņēma informāciju par masveida kautiņu pie kāda Vecrīgas naktskluba.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pamanīja vīrieti bez krekla, kuram bija vairākas asiņojošas brūces uz sejas un rokām. Netālu pamanīta arī sieviete, kurai bija pārsista lūpa.

Pie policistiem piesteidzās notikušā aculieciniece, kura pastāstīja, ka neilgi pirms kārtības sargu ierašanās vainīgās personas iesēdušās taksometrā un aizbraukušas. Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena policijas autopatruļa, pēc kā kārtības sargi devās pakaļ iespējamajiem vainīgajiem.

Taksometru policistiem izdevās panākt 11.novembra krastmalā. Kārtības sargi aizturēja divus no taksometra pasažieriem un aizveda atpakaļ uz notikuma vietu. Vairāki aculiecinieki abus vīriešus atpazina kā agresīvos pāridarītājus. Ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatot cietušos, nolēma viņus hospitalizēt. Aizturētie kopā ar notikušā aculiecinieku nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Naktsklubu kontingentam vajag ļaut izkauties !!! Atbildēt

  Naktsklubu kontingentam vajag ļaut izkauties !!!
  PĒC KĀ GĀJA, TO DABŪJA !!!

 2. Prieks, ka policijas darbinieki rīkojās ļoti operatīvi. Cerams sabiedrība pieņemsies prātā un sāks novērtēt policijas darbu. Malači 🙂

  • tagad būs komisijas,ekspertīzes,izmeklēšanas, bet kaut kur citur kāda aplaupīšana,apzagšana,piekaušana atbīdīsies rindā atpakaļ uz nenoteiktu laiku…
   Rullē…

 3. Kur ir masveida kautiņš?Pusotrs cilvēks,jāsmejas.

 4. Kur te masveida kautiņš ?

Draugiem Facebook Twitter Google+