×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Pie pāra atrod viltotas valsts valodas prasmes apliecības un eiro banknotes (1)

eiroviltojums

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki otrdien aizturēja divas personas – vīrieti un sievieti – par viltotu eiro banknošu izgatavošanu un izplatīšanu. Pie naudas viltotājiem atrasts arī nelikumīgi uzglabāts ierocis un munīcija, kā arī viltotas valsts valodas prasmes apliecības, informē VP.

Policijā klāsta, ka, sākoties vasaras sezonai, policijā saņemta informācija par vairākiem gadījumiem, kur suvenīru veikaliņos konstatētas viltotas eiro banknotes. Suvenīru tirgotāji pastāstīja, ka pircējs, pērkot suvenīrus, pārsvarā norēķinājies ar viltotām 50 un 100 eiro banknotēm, pretī saņemot atlikumu. Šie gadījumi konstatēti Rīgā, Jūrmalā, Turaidā un Siguldā.

Policija nekavējoties sāka izmeklēšanu. Par eiro banknošu viltošanu un izplatīšanu aizturēta 1979. gadā dzimusi sieviete un 1969. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākkārt bijis sodīts par ekonomiskiem noziegumiem.

Šajā otrdienā sankcionētas kratīšanas laikā pie abām personām kādā privātmājā Rīgas rajonā policisti atrada divas viltotas 50 eiro banknotes, 34 viltotas valsts valodas prasmes apliecības, kā arī nereģistrētu ieroci un munīciju.

Šobrīd pret aizturētajiem uzsākti kriminālprocesi par naudas viltošanu un izplatīšanu, kā arī par nelikumīgu ieroču un munīcijas glabāšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … BET … Par pretvalstisku darbibu … ATKAL NEKAS … !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+