×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. februāris, 2012
Drukāt

Pie policijas iecirkņa Zviedrijā eksplodējis spridzeklis

Pie viena no Malmes policijas iecirkņiem eksplodējis spridzeklis, kas nodarījis nopietnus postījumus ēkai, taču cietušo sprādzienā nav, ziņo Zviedrijas policija.

“Uz spēcīgo eksploziju reaģēja vairāki cilvēki, un mēs saņēmām vairākus zvanus,” aģentūrai TT norādīja Skones lēnes policijas pārstāve Marīe Keimara. Sprādziens nodarījis nopietnus postījumus ēkai, tostarp vienā no sienām izrauts milzīgs caurums. Neilgi pirms sprādziena pie policijas iecirkņa tika redzēti divi vīrieši tumšā apģērbā, kuri atstājuši pie ēkas kādu priekšmetu, kas, visticamāk, bijis spridzeklis. Policija ziņo, ka notikumam bijuši vairāki aculiecinieki, bet sīkākas ziņas par viņu liecībām Keimara nespēja sniegt.

Tomēr aculiecinieks Tūmass Holmkvists telekanālam “Svergies Television” apliecināja, ka redzējis divus melnā ģērbtus vīriešu noliekam kādu priekšmetu pie policijas iecirkņa. Pēc tam abi vīrieši aizbraukuši ar melnu motorolleru. Policija ziņo, ka īsi pirms sprādziena ēkā atradušies cilvēki.

“Tā ir laime, ka tur neviena nebija, tomēr tas vienalga ir nopietns uzbrukums. Nav zināms, cik nopietni ēka ir bojāta un vai pastāv risks, ka tā varētu sabrukt,” atzīmēja Keimara. Pāris stundas pirms sprādziena pilsētas rajonā, kur atrodas cietušais policijas iecirknis, tika nošauts kāds 48 gadus vecs vīrietis. Pagaidām nav zināms, vai viņa slepkavība ir kaut kādā veidā saistīta ar sprādzienu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+