×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

Pie Prinsa mantojuma iespējamiem pēcnācējiem tik viegli netikt

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu dziedātāja Prinsa mantojuma pārvaldnieki ieguvuši tiesas atļauju iegūt mūziķa asins paraugu no koronera biroja, ko varēs izmantot paternitātes noteikšanai, ja uz miljoniem dolāru vērto mantojumu pieteiksies kāds līdz šim nezināms Prinsa pēcnācējs.

Kā jau ziņots, 57 gadus vecais Prinss 21. aprīlī tika atrasts miris ierakstu studijas “Paisley Park” liftā. Studijas ēkā bija arī Prinsa dzīvesvieta.

1996.gadā Prinss apprecējās ar fona dziedātāju un dejotāju Maitei Garsiju. Tajā pašā gadā pārim piedzima dēls Gregorijs, taču mazulis nomira nedēļas vecumā.

Nav zināms, ka Prinsam būtu bijuši citi bērni. Taču piektdien Minesotas apgabala tiesas tiesnesis sacīja, ka mantojuma dalīšanas laikā uz to varētu pieteikties iespējamie Prinsa pēcnācēji.

Tiesnesis atļāva bankai “Bremer”, kura pārvalda Prinsa mantojumu, izmantot asins paraugu, lai veiktu mantojuma godīgai sadalīšanai nepieciešamās analīzes.

Prinsa mantojuma vērtība nav zināma. Taču dziedātāja mūzikas katalogs ar visām izdotajām dziesmām novērtēts uz 500 miljoniem ASV dolāru (437 miljoniem eiro).

Mantojuma pārvaldītāji pagājušajā nedēļā paziņoja, ka Prinsa testaments neesot atrasts. Tiek uzskatīts, ka Prinss tādu nemaz nav atstājis, tāpēc viņa mantojums tiks sadalīts starp māsām, pusmāsām un pusbrāļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+