×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. marts, 2016
Drukāt

Pie Pūres grāvī iebrauc satiksmes autobuss un kravas automašīna

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 19.martā, uz Ventspils šosejas pie Pūres grāvī iebrauca satiksmes autobuss un kravas automašīna. Pēc Valsts policijas sākotnēji sniegtajām ziņām, satiksmes negadījumā cieta divas autobusa pasažieres un kravas automašīnas vadītājs, savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informēja par vismaz sešiem cietušiem cilvēkiem.

Policija informēja, ka, saskaņā ar sākotnējo informāciju, autobuss Rīga – Ventspils uz šosejas netālu no Pūres saslīdējis un, lai izvairītos no sadursmes ar pretī braucošo kravas automašīnu, iebraucis grāvī. No ceļa nobraukusi arī smagā automašīna.

Precīzi notikušā apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja informēja, ka mediķi pēc avārijas slimnīcā nogādājuši sešus cilvēkus – četras sievietes un divus vīriešus. Viena cietušā vīrieša veselības stāvoklis tika vērtēts kā smags. Viņš negadījumā guvis politraumu.

Slimnīcā 20. marta rītā ir palikuši divi avārijā uz Ventspils šosejas cietušie.

Negadījumā iekļuva uzņēmuma autobuss, kas apkalpoja reisu Jelgava – Ventspils. Pēc informācijas, ko uzņēmumam snieguši  Valsts policijas pārstāvji, negadījumu izraisījusi kravas automašīna, kas pēc saslīdēšanas iebraukusi pretējā braukšanas joslā. Autobusa vadītājs centies izvairīties no sadursmes, tomēr abi transporta līdzekļi pēc sadursmes noslīdējuši no ceļa braucamās daļas.

Negadījumā piecas cietušās personas nogādātas Tukuma slimnīcā. Uzņēmuma vadība nekavējoties ieradās notikuma vietā, kā arī apmeklēja Tukuma slimnīcu, kur pārliecinājās, ka visiem cietušajiem tiek sniegta medicīniskā palīdzība, informēja uzņēmums. Divi cietušie ir stacionēti, bet pārējie pēc palīdzības saņemšanas palaisti mājās.

Valsts policijas pārstāvji uzņēmuma vadību informējuši, ka ceļu satiksmes negadījumu izraisījis kravas automašīnas vadītājs, ko viņš pats arī apliecinājis. To, ka sadursmi izraisīja kravas automašīnas vadītājs, apliecināja arī cietušie Tukuma slimnīcā, uzsvērts uzņēmuma paziņojumā.

“Patiecamies iesaistītajiem dienestiem par operatīvu rīcību un vēlam cietušajiem veiksmīgu izveseļošanos,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

Jau ziņots, ka

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+