Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
5. jūlijs, 2012
Drukāt

Pie Rīgas robežas svinīgi atklāj jaunu veloceliņu

Foto-LETAFoto-LETA

Pie Rīgas robežas Garkalnes novadā šodien, 5.jūlijā tika svinīgi atklāts astoņus kilometrus garš veloceliņš Berģi-Upesciems-Langstiņi. Svinīgajā pasākumā piedalījās vairāk nekā 50 velobraucēji, to vidū daudzi bērni. Pasākumā piedalījās vairāki Garkalnes pašvaldības pārstāvji.

Daļa brauciena dalībnieku bija rotājušies interesantām galvassegām, bet viens bija tērpies lāča kostīmā.

Veloceliņu atklāja, svinīgi pārgriežot rozā lenti un pūšot burbuļus. Brauciens aizritēja jautrā atmosfērā, pa ceļam Upesciemā bija iespējams veldzēt slāpes ar pašvaldības sagādātu ūdeni.

Veloceliņa būvniecību pasūtīja Garkalnes novada dome, realizējot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu. Veloceliņš apvieno astoņas tūrisma apskates vietas, tā maršrutā ir trīs autostāvvietas un divas labiekārtotas atpūtas vietas. Veloceliņš ir savienots ar jau pastāvošo veloceliņu, kurš ved no Rīgas-Siguldas šosejas uz Rīgas-Tallinas šoseju. Projekta kopējās izmaksas bija 650 000 latu. Jaunais celiņš visā garumā ir bruģēts.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+