×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2015
Drukāt

Pie Skotijas krastiem aizturēta divu tonnu kokaīna krava

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Deviņi cilvēki ir apsūdzēti par narkotiku kontrabandu pēc tam, kad Lielbritānijas robežsardze aizturēja vairāk nekā divas tonnas lielu kokaīna kravu pie Skotijas austrumu piekrastes, svētdien paziņoja Skotijas, Francijas un Lielbritānijas amatpersonas.

Francijas muita dalījās “specifiskā informācijā, kas ļāva divu kuģu no Lielbritānijas Karaliskajiem jūras spēkiem un britu krasta apsardzes pārstāvjiem uzkāpt uz velkoņa 100 kilometrus uz austrumiem no Skotijas, kas veda lielu daudzumu kokaīna – vairāk nekā divas tonnas,” teikts institūciju paziņojumā, kurā norādīts, ka kokaīna kontrabandas krava aizturēta ceturtdien.

Narkotikas atrastas, kad Karalisko jūras spēku kuģis “Somerset” un robežsardzes kuteris “Valiant” pārtvēra 35 metru garu velkoni “Hamal”, kas reģistrēts Māršala salās un pieder Ukrainas kompānijai.

Lielbritānijas Valsts noziedzības novēršanas aģentūra (NCA) paziņoja, ka deviņi vīrieši vecumā no 26 līdz 63 gadiem pirmdien stāsies Aberdīnas tiesas priekšā apsūdzībās par narkotiku kontrabandu.

Francijas muita identificēja kuģi pēc tam, kad tas aprīļa vidū devās prom no Kanāriju salām Eiropas ziemeļos, izmantojot neierastu maršrutu, cenšoties izvairīties no Lielbritānijas.

Kuģa aizdomīgais maršruts amatpersonas radīja aizdomas, ka kokaīns no Dienvidamerikas ir uzkrauts uz kuģa Kanāriju salās, informēja Francijas muita.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+