Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
20. augusts, 2014
Drukāt

Pie Stūra mājas aicina nolikt svecīti staļinisma un nacisma upuru piemiņai (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 22. augustā, plkst.18 pie Stūra mājas notiks Eiropas staļinisma un nacisma upuru atceres brīdis, noliekot svecītes pie Gļeba Panteļejeva veidotās piemiņas zīme “Melnais slieksnis”, vēsta birojs Rīga 2014.

Atceres brīdī piedalīties aicināts ikviens interesents, līdzi ņemot svecītes.

Atceres brīdī uzrunas teiks ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Rīga 2014 programmas tematiskās līnijas “Brīvības iela” kurators Gints Grūbe un nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle, piedalīsies arī Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus. Pulcēšanās Stūra mājas pagalmā.

Ar svecīšu nolikšanu noslēgsies starptautiskā konference “Pēc gadsimta ceturkšņa. Baltijas ceļš un totalitārā komunisma sabrukums: Eiropas kopīgās atmiņas un politiskās iedvesmas avots”, kas 22. augustā norisināsies Stūra mājā. Konference veltīta Baltijas ceļa 25. gadadienai un tās mērķis ir aplūkot totalitārā komunisma sabrukumu gan tā vēsturiskajā, gan mūsdienu ģeopolitiskajā perspektīvā. Konferenci rīko nodibinājums Rīga 2014, Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Konrāda Adenauera fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kristaps Samtiņš Atbildēt

    Rinkevičš ir **, kas aizliedza veidot svečīšu ceļu pie Brīvības pieminekļa! Bet Čivle ir Ušakova sabiedrotā, kas rūpējas par 9. maija **!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+