Mobilā versija
+2.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
20. augusts, 2014
Drukāt

Pie Stūra mājas aicina nolikt svecīti staļinisma un nacisma upuru piemiņai (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 22. augustā, plkst.18 pie Stūra mājas notiks Eiropas staļinisma un nacisma upuru atceres brīdis, noliekot svecītes pie Gļeba Panteļejeva veidotās piemiņas zīme “Melnais slieksnis”, vēsta birojs Rīga 2014.

Atceres brīdī piedalīties aicināts ikviens interesents, līdzi ņemot svecītes.

Atceres brīdī uzrunas teiks ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Rīga 2014 programmas tematiskās līnijas “Brīvības iela” kurators Gints Grūbe un nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle, piedalīsies arī Latvijas Universitātes jauktais koris Juventus. Pulcēšanās Stūra mājas pagalmā.

Ar svecīšu nolikšanu noslēgsies starptautiskā konference “Pēc gadsimta ceturkšņa. Baltijas ceļš un totalitārā komunisma sabrukums: Eiropas kopīgās atmiņas un politiskās iedvesmas avots”, kas 22. augustā norisināsies Stūra mājā. Konference veltīta Baltijas ceļa 25. gadadienai un tās mērķis ir aplūkot totalitārā komunisma sabrukumu gan tā vēsturiskajā, gan mūsdienu ģeopolitiskajā perspektīvā. Konferenci rīko nodibinājums Rīga 2014, Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Konrāda Adenauera fondu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kristaps Samtiņš Atbildēt

    Rinkevičš ir **, kas aizliedza veidot svečīšu ceļu pie Brīvības pieminekļa! Bet Čivle ir Ušakova sabiedrotā, kas rūpējas par 9. maija **!

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (16)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+