×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. septembris, 2015
Drukāt

Pie Ukrainas ceļ vēl vienu lielu militāro bāzi (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievija ieplānojusi pie Ukrainas robežas veidot vēl vienu lielu militāro bāzi. Jaunā bāze varēs uzņemt 5000 karavīru un smago bruņojumu.

Šī bāze atradīsies tālāk uz austrumiem nekā patlaban topošā bāze Belgorodas reģionā, par kuru tika ziņots iepriekš, tomēr arī tā atradīsies tuvu prokrievisko kaujinieku kontrolētajam Luhanskas reģionam Ukrainā. Krievija plāno vecu militāro noliktavu Bogučarā, Voroņežas reģionā pārveidot par lielu bāzi, kurā atradīsies desmitiem ēku, tostarp novietnes 1300 bruņutehnikas vienībām un munīcijas noliktavas. Jaunajā bāzē atradīsies desmit kazarmas 5210 karavīriem, noliktavas raķetēm, hospitālis, peldbaseins un liels mācību komplekss. Tas viss atradīsies 45 kilometru attālumā no Ukrainas robežas. Ministrija plāno uz turieni pārvietot motorizēto strēlnieku brigādi no Ņižņijnovgorodas. Te paredzēts izvietot kodoluzbrukumiem, kā arī bioloģiskajai un ķīmiskajai karadarbībai sagatavotas vienības. Dažas vienības jau ir ieradušās. Bāzi plānots pabeigt 2016. gada 29. aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ukrainai vajag kodolieročus Atbildēt

    Cits nekas tos trakos krievnacistus no agresijas neatturēs.

  2. Krievija var celt n-tās bāzes pie Ukrainas robežas, bet viņai par nožēlu “vilciens jau ir aizgājis” un Ukraina
    sākusi integrāciju Rietumu struktūrās. Vai tad Berlīnes mūri necēla pārliecībā, ka PSRS pastāvēs mūžīgi?
    Par laimi vēstures gaitu, lai kā to gribētu, nespēj diktēt ne Brežņevs, ne Putins. Tai ir sava, neatkarīga un objektīva virzība un žēļ, ka atsevišķu valstu vadoņi, bezjēdzīgi tērējot savas valsts resursus, to joprojām nesaprot.

Draugiem Facebook Twitter Google+