×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Pie Zatlera dzīvesvietas ievieš auto stāvēšanas ierobežojumus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pie Latvijas eksprezidenta Valda Zatlera (RP) mitekļa Elizabetes ielā uzstādīta jauna ceļa zīme, nosakot, ka tur septiņu metru garumā drīkst stāvēt tikai automašīnas ar Militārās policijas atļaujām, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Jaunā ceļa zīme pie ēkas Elizabetes ielā 17, kur pērn Zatleram iegādāts valsts dzīvoklis, uzstādīta pēc Militārās policijas lūguma. Attiecīgā zīme novietota, lai varētu nodrošināt bijušā Valsts prezidenta apsardzi, “Panorāmai” skaidrojis Nacionālo Bruņoto spēku pārstāvis, kapteinis Normunds Stafeckis.

Zatlers par jauno ceļa zīmi pie viņa mājām plašākus komentārus nesniedz.

LTV atgādināja, ka līdzīgi ierobežojumi pie kādu amatpersonu mājām ieviesti arī iepriekš. Piemēram, apstāšanās aizlieguma zīme pērn uzstādīta pie Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) mājas Ieroču ielā. Attiecīgo ceļa zīmi uzstādīja pēc Drošības policijas pieprasījuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Zatlers par jauno ceļa zīmi pie viņa mājām plašākus komentārus nesniedz.” – nu protams, ka nesniedz! Vai tad viņš kādreiz ir komentējis savus savtīgos gājienus, ko veicis uz nodokļu maksātāju rēķina? Vienreiz taču šiem eksprezidentiem būtu jāatņem visas viņu karaliskās privilēģijas, tāpat jau neko jēdzīgu valstij viņi nav izdarījuši.

Draugiem Facebook Twitter Google+