×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
22. jūlijs, 2018
Drukāt

Pie Ziemeļu mola Liepājā smiltīs iestiga tūristu autobuss (8)

Foto - Linda Kilevica, portāls "liepajniekiem.lv"Foto - Linda Kilevica, portāls "liepajniekiem.lv"

Pie mola Liepājā smiltīs iestidzis tūristu autobuss, 22.07.2018.

Šodien, 22.jūlijā, pēc pulkst. 15 pēcpusdienā ne visai veiksmīgi Ziemeļu mola apmeklējums Liepājā beidzās kādai tūristu grupai – viņu autobuss iestrēga smiltīs, ziņo portāls “liepajniekiem.lv”.

Kā notikuma vietā noskaidroja portāls, neveiksme bija gadījusies tūristu grupai no Valkas. Iepriekš apceļojuši Lietuvu, ekskursanti sestdien ieradušies Liepājā. Savukārt svētdien, pirms došanās mājup no Liepājas, vēl vēlējušies apmeklēt Ziemeļu molu.

Autobusa šoferis, labu gribēdams, centies ekskursantus pievest pēc iespējas tuvāk molam, kad lielais autobuss iestidzis smiltīs.

Par laimi, cilvēki nav cietuši. Arī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība nebija nepieciešama, vēsta “liepajniekiem.lv”. Uz notikuma vietu tika izsaukts autoevakuators, kurš iestigušo autobusu no smiltīm izvilka. Un tūristi varējuši turpināt ceļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Mēneša laikā vairākās vietās tūristu stāvlaukumos un uz piebraucamiem ceļiem Liepājas – Pāvilostas pusē smiltīs iestiguši jau vismaz 3 dažādi tūristu autobusi. Liepājas un Pāvilostas pašvaldībām būtu vērts piedomāt par ceļu un stāvlaukumu piebraucamību un mazo grants ceļu kvalitāti! Citādi uz Jūsu pusi tūrisma plūsmas var samazināties.

  2. Domāju, ka šis jautājums ir tik aktuāls, ka par to būtu jālemj deputātiem pa frakcijām
    viņi tad vismaz zinātu, par ko aldziņu saņem….

  3. Šoferis pirmo reizi mūžā nobraca no asfalta .

  4. Domājiet par veselību un vairāk kustieties ar kājām!

  5. Ar “slinko” tiltu nevajag laisties tādās vietās,fiksi uzkaras. Labi ka bij kas izrauj. Nākamreiz vadītājs būs piesardzīgs saskaroties ar molu.

  6. Jaa,taads notikums,jaazina visai Latvijai!!!

  7. Vai tad dievzemītē drīkst braukt kāpu joslā? cik smilšu dūķiem tika norauts pārošanās process. k]a uz to skatās VVD?

Draugiem Facebook Twitter Google+