Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pieaugs vēlme aizmirsties! Ezoteriskais horoskops jūlijam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Mēneša sākumā labvēlis Jupiters paliks direkts, līdz ar to pamazām tiks uzņemti apgriezieni plānu īstenošanai. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka šo mēnesi ietekmē diezgan spēcīgi spīdekļu aptumsumi. Žiglais Merkurs mēneša sākumā raisa diskusijas, tāpēc daudzi intensīvi meklēs iespējas atpūtai, izklaidei – ir taču atvaļinājums! Īpaši asas un aktīvas diskusijas un vārdu kaujas paredzamas no 2.līdz 9.jūlijam.

13.jūlijā ir daļējs Saules aptumsums. Interesanti, ka laikā no 13.jūlija līdz 28.jūlijam nolaižas KARMAS slogs. Tas nozīmē, ka notikumiem būs fatālas un pat neatgriezeniskas sekas. Īpaši svarīgs ir 10.jūlijs. Saules un Plutona pretstāves ietekmē būs kardinālas izmaiņas dažu cilvēku dzīvēs. Īpaša uzmanība jāpievērš sirds un asinsvadu sistēmas uzlabošanai.

Mēnesis noslēgsies ar pilnu Mēness aptumsumu, 27.jūlijā. Veneras un Jupitera labvēlīgā aspektu saspēlē daudzi izmantos iespēju apmeklēt kultūras pasākumus, tomēr derētu atcerēties, ka šis periods ir īpaši nelabvēlīgs un pilns ar kardinālām izmaiņām.

Daudzi sastapsies ar spēcīgiem emocionāliem pārdzīvojumiem, iespējama vilšanās mīlas objektos, attiecību izjukšana. Atklāsies ne viens vien mīlas trijstūris. Pastiprināsies tieksme uz izaicinošāku uzvedību, lai saasinātu situāciju, pārnest akcentu no problēmas uz personību, radīt konfrontāciju vai sadursmi.

Proporcionāli pieaugs tendence dziļāk uztvert un pārdzīvot esošo situāciju.

Saistītie raksti

Citu padoms “neņem galvā!” nedos vajadzīgo efektu, jo notiekošais skars dziļāk un personiskāk, prasot vairāk pievērsties savām iekšējām sajūtām – meklēt risinājumu.

Akcentēsies Mīlestības, Esības, Dieva un Dzīves jēgas meklējumi. Ja neizdosies sevī atrast harmoniju un mieru, tiks meklēta aizmiršanās, atslēdzoties no šīs nepanesamās situācijas, tādēļ pieaugs vēlme lietot alkoholu vai citas reibinošas vielas.

Planētas sagrozījušās tā, ka iespējami traģiski pavērsieni, jo atvērusies “Pandoras lāde”.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 10., 13., 26., 27.jūlijs.

Sagatavots no “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezotēriskā gadagrāmata 2018”.

LA.lv