Ekonomika
Nauda

Pieaugusi valstij piederošā uzņēmuma “Latvijas loto” peļņa0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Izložu un loteriju rīkotāja VAS “Latvijas loto” šogad deviņos mēnešos strādāja ar 29,216 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,7% vairāk nekā 2017.gada attiecīgajā periodā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 13,9% un bija 4,785 miljoni eiro, liecina publiskotais uzņēmuma finanšu pārskats.

“”Latvijas loto” 2018.gada deviņos mēnešos izvirzītie nefinanšu un finanšu mērķi ir sasniegti un darba uzdevumi izpildīti,” teikts finanšu pārskata vadības ziņojumā.

Kompānijas pārskatā arī minēts, ka 2018.gada ceturtajā ceturksnī “Latvijas loto” vadība plāno pilnveidot tirgu, nodrošinot esošo skaitļu loteriju un momentloteriju izložu organizēšanu un pārdošanu, kā arī apgrozījuma plāna izpildei organizēt un pilnveidot momentloteriju un skaitļu loteriju papildspēles.

Tāpat “Latvijas loto” plāno paplašināt loteriju tirdzniecības vietu skaitu, attīstot sadarbību ar lielajiem tirdzniecības tīkliem, attīstīt interneta veikalu un sākt jaunus loterijas projektus.

Saistītie raksti

2017.gada deviņos mēnešos “Latvijas loto” strādāja ar 25,917 miljonu eiro apgrozījumu un guva peļņu 4,202 miljonu eiro apmērā. Savukārt pagājušajā gadā kopumā “Latvijas loto” apgrozījums bija 36,7 miljoni eiro, kas ir par 25% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 16,5% un bija 5,827 miljoni eiro.

“Latvijas loto” pilnībā pieder valstij, un tam vienīgajam ir tiesības rīkot valsts mēroga izlozes un loterijas.

LA.lv