×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

Piebalgam nav skaidrojuma, kāpēc “Vienotības” reitingi nekāpj (22)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Nav skaidrs, kāpēc “Vienotības” reitingi augustā slīdējuši uz leju nevis kāpuši, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” sacīja partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

“Jūnijā un jūlijā [“Vienotības”] reitings aizgāja uz augšu. Man likās, ka tam ir jāstabilizējas. Kas augustā noticis, man ir grūti analizēt,” norādīja Piebalgs.

Tomēr viņš neuzskata, ka īstenotā stratēģija partijas konsolidācijā un pamatvirzienos bijusi kļūdaina, līdz ar to pastāv cerība, ka septembrī “Vienotības” reitingi atgūsies. “Mans mērķis paliek tas pats – divciparu [reitinga] skaitlis decembrī,” uzsvēra Piebalgs.

Viņš atgādināja, ka tad, ja minētais mērķis – vismaz 10% reitings – netiks sasniegts, viņš neapšaubāmi par to uzņemsies politisko atbildību. Piebalgs gan tieši neatbildēja uz jautājumu, vai politiskās atbildības uzņemšanās nozīmēs atkāpšanos no partijas līdera amata.

Kā ziņots, saskaņā ar socioloģisko pētījumu centra SKDS datiem, augustā partijas “Vienotība” reitings nokrities līdz vēsturiski zemākajai atzīmei – 4,2%, kas ir par 2,1 procentpunktu zemāk nekā jūlijā.

Savukārt “Latvijas faktu” veiktās aptaujas dati liecināja, ka augustā par “Vienotību” Saeimas vēlēšanās būtu gatavi balsot 5,8% vēlētāju, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā jūlijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Neizskatās, ka Piebalgs ir tas, kas izglābs Vienotību. Tas, kas ir bijis labi pirms pieciem gadiem, šodien tikai kaitina tautu un nevajag to atgādināt. Domāju, ka lielāka V vaina ir tā, ka nesaudzē savus biedrus un bremzē jauno izaugsmi. Kā redzam uz šo Sudraba jau paklupa pašā sākumā. Līderu iedomība. Pēc būtibas viss ir izskaidrojams ar to, ka nerunā ar tautu, neieklausās tajā.

 2. Kaut ko tādu samurgot var tikai NA tūdaliņš,jo šī “partija”pati drīz pirks sev vainagus,sveces un bēru maršu.Gana zagt administratoriem un balsot tandēmā ar SC.

 3. Es gan par to neuztrauktos,jo NETICU faktiski nevienam SKDS ciparam.Kaktiņš tik iejūtīgi šiverēja pa SC kongresu un tas par daudz ko liecina!!Lai tas jefiņš pierāda par KO !!SC vai ZZS/ blēžu banda/ būtu pelnījuši lielos reitingus?SC jau 25 gadus to vien dara kā cīnās un apgāna LV un sadarbojas ar partiju “Krim naš”utt. KO VIŅI IR IADARĪJUŠI LABU !!!! LATVIJAS VALSTIJ???UN ko TAGAD dara ar valsti ZZS ,piem.,ar Koļegovu,Dvarkoviču,medībām ,KNABu utt.?
  Nu nepataisiet TAUTU par idiotiem,kuri nesaprot KAS ir KAS ?!

 4. Ataino visu iekšējo un ārējo plānprātību!
  Izcils fotogrāfs, kas noķēris BŪTĪBU!

 5. Vai tai jēlizaļajā partejā visi tādi dunduki?

 6. Kad vāji pludiņu ministri un spēcīgi svina gremdes – ko var gribēt = te policistu ministrs negrib redzēt pie MK Maidana izstādes demolētājus ( nerunāju par maidanu, bet par kārtību pie MK ēkas ), te Zaķis, balsis sapircies, te rudā lapsā Saeimas namā par 100 000 naudiņām, un tad vēl .
  padoms – pludiņus spēcigus un gramdes palaist … Vai gribēs?

 7. Ko brīnies? Vai ne tu sagrāvi mūsu valsts izglītības sistēmu? Nevis politisko atbildību, bet mērcētas rīkstes un labi daudz. Labāk būtu palicis tur Eiropā uz mūžīgiem laikiem.

 8. “Alkatība frajeru iegāza” jeb “Kā smērēsi – tā brauksi!”

 9. Piebalgs taču ir uzkāpis!

 10. ZZS, kas nekad nav iestājusies par tiesiskumu, var atļauties melot, zagt, tikties ar kremliniem, kārtot lietas medībās un pirtīs utml., taču tās reitings stabils, jo daudzi vēlētāji tādu politiku atbalsta- kā nekā redz paši sevi spogulī.
  Vienotība, kas deklarējusi cīņu par tiesiskumu, zaudējusi godprātīgāko vēlētāju uzticību, jo Āboltiņa, Zaķis, Spolītis u.c. apliecinājuši, ka tiesiskums viņiem nav svarīgs.Tāpēc partija mirst. Diemžēl daži cilvēki izrakuši šai partijai kapu.

 11. Piebalga kungs, tik daudz jau nu vajadzēja saprast kāpēc tauta vairs Vienotībai netic. Jūs visu laiku tautu mānāt un apzogat gan aprēķinot pensijas gan arī nodokļu politikā. Nodarbojaties balsu un pat mandātu pirkšanu, bet ekonomiku sagraujiet. Nosauciet kaut vienu darbu, kuru tautas labklājības vārdā esiet veikuši?

  • Tev nu gan vajadzēja saprast,ka ZZS ,SC ne tikai sola,bet ir 1/2 valsti izzaguši,Rīgu krievam un Jūrmalu pārdevuši.Tu to gribi?Nu tagad “pa tavam”pie ZZS ZAŽIVJOM” kā komunismā vai ne ar koļegovām,dūklaviem,ozolām un “spices”duetu.”Streloks visus blēžus,lielos zagļus izķers LV būs paradīze zemes virsū.Mamikins taisīs filmu par ZZS + SC panākumiem laimes zemē/ krieviem/ LV.
   Pēc gada jūs raudāsiet rūgtas asaras pēc Vienotības,jo ar patreizejo politisko mafiju Rīgā un valstī / ZZS/ būs armagedons !

 12. zaķīts un Solvitiņa pavilks vēl uz leju līdz 2018. gada Saeimas vēlēšanām; vai tiešām Vienotībā ir kādas ilūzijas uz kaut ko kopā ar viņiem?

 13. Aukstos sviedros domā,kā ātràk paraut fraku

 14. Nabadziņš, aukstos sviedros domā,kā ātrāk paraut fraku..

 15. komplimenti fotogrāfam 🙂

 16. skuju taka, skuju taka ,
  baltu rožu vainadziņš .

  Vienotības himna.

 17. Ir jābūt nu ļoooti stulbam, lai iedomātos, ka politiskā līķa jenotības reitingi varētu augt.

 18. Nekadā gadījumā nedrikst celt algas deputatiem. Steidzami jāreorganizē Saima.

 19. Lai reitingi kaptu Vienotibai ir ļoti steidzīgi jaatbrīvojas no zaķa āboltiņas ciganes,vinķeles. Vienotibai ir janosoda dombrovska kļūdainā politika.

 20. Piegriezušies esat ar savu tautas nīdēšanas politiku ,sevi neaizmirstat atalgot,bet tautai kapeikas piemetat.

Draugiem Facebook Twitter Google+