×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Piebalgs: balsojums par Viņķeles palikšanu partijā būs smags (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Balsojums par Ilzes Viņķeles palikšanu “Vienotībā” būs smags, un tas gaidāms divu trīs nedēļu laikā, intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” trešdien sacīja jaunais partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

“Tas manā skatījumā ir smagākais balsojums, kas ir priekšā. Es savu viedokli neesmu mainījis, šī ir situācija, kas ir jāatrisina. Tas būs uzticības balsojums man no valdes puses. Es neredzu pamata, kāpēc man mainīt viedokli,” viņš teica.

Uz jautājumu, vai viņš atkāpsies no amata, ja valde nobalsos par Viņķeles izslēgšanu, Piebalgs atbildēja: “To jūs uzzināsiet pēc balsojuma, bet būtu priekšlaicīgi teikt, ka es zaudēju balsojumu. Uzskatu, ka šis lēmums man nav pietiekams, lai pieņemtu lēmumu par izslēgšanu. Bet būtu nepareizi runāt, ka visa “Vienotības” nākotne saistās tikai ar Viņķeles palikšanu vai nepalikšanu. Tas sašaurina politiskās partijas darbības lauku.”

Aprīļa vidū parādījās neoficiāla informācija, ka partijas Ētikas komisija rosinājusi no politiskā spēka izslēgt Saeimas deputāti Viņķeli. Ētikas komisijas lēmumiem ir rekomendējošs raksturs.

“Vienotība” valdes sēdē februārī jau sprieda par Viņķeles un Lolitas Čigānes iespējamo izslēgšanu no partijas, ko rosināja vairākas “Vienotības” reģionālās nodaļas. Deputātēm bija domstarpības ar iepriekšējo partijas vadību vairākos jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Neticu,ka no komas var mosties darba spējīgs,vienīgi eksistējoš invalīds

 2. Tiem balsotājiem vajadzētu atcerēties, cik plusiņus vēlēšanās Viņķele saņēmusi – izslēgšanas gadījumā šie vēlētāji no Vienotības var novērsties. Bet šī brīža situācijā zelta vērta ir katra vēlētāja balss. Un vēl – katrā dīķī vajag arī savu līdaku, citādi resnās karpas ātri vien kļūst parāk neuzmanīgas, un skat – reitingi zem tiem 5% kā likts.

 3. Vajag izviņķelēt ārā un cauri!

 4. Māksla prasa upurus! Tīrīšana ir neizbēgama. Veiksmīgu izmešanu! Pagājis laiks, kad pietika ar konkurentu nolikšanu. Vajag reālus darbus! Vai Viņķelei ir kāds sakarīgs darbs, ko izdarījusi sabiedrības labā?

 5. Būs gan! Man arī vēmiens nāk kaut ko par viņķeli dzirdot vien…

 6. Nu kāpēc viņa tā pielipusi s pie Vienotības,lai to diskreditētu? Lai taču veido Karlīn partiju, gan jau būs domubiedri.

 7. Ar Zaķi būs vieglāk?

 8. Ha, ha, ha! Liberasts Piebalgs vēlas paturēt politisko līķu kopā vienotībā liberasti Kārļu pārtaisītāju par Karlīnēm viņķeli. Bet kuru interesē rosība šajā līķu apvienībā?

 9. Tai dāmai nelabi metas kad latvieši Latvijā uztraucas par savu un bērnu nākotni bez putina sabiedroto līdzdalības, pēc šīs intervijas ko sniedza ru, es nevēlēšu par V ja šī būs tur un domāju ka nebūšu vienīgā, viņai patīk nils un viņa 9 maija uzruna un nila sadarbība ar kremli.

 10. Kurš tad vairāk šmuci vienotībai ir sataisījis;Zaķis,Āboltiņa vai Viņķele????

  • Cik ilgi latvietis latvieti ēdīs bez sāls un pipariem? Vismaz nav garlaicīgi klausoties dažādos uzskatus ,var piekrist ,var apšaubīt. Ja nebūs kāda skabarga ,kas apdraud V,KA NEAIZMIEG !

Draugiem Facebook Twitter Google+