×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Piebalgs gatavs strādāt ar ikvienu, cer arī uz jaunu biedru aktivitāti partijā (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs kandidēs uz politiskās partijas “Vienotība” priekšsēdētāja amatu un gatavs strādāt ar jebkuru no partijas biedriem, aģentūrai BNS apstiprināja pats Piebalgs.

Piebalgs norādīja, ka viņa izvirzīšanai ir savākts pietiekams skaits biedru parakstu un arī viņš pats rakstiski ir jau paudis gatavību kandidēt.

Runājot par iespējamo partijas valdi – vai politiķis vēlētos redzēt komandā redzēt esošos vai jaunus cilvēkus, Piebalgs pauda, ka būtu gatavs strādāt ar ikvienu. “Es strādāšu ar tādu valdi, kāda tiks ievēlēta, jo komanda būtībā ir visa partija”. Lai jauni cilvēki tiktu ievēlēti valdē, viņiem ir jāmēģina sevi pierādīt un arī no sava vidus jāvirza savi kandidāti. “Mums ir Jauniešu organizācija un arī viņi var virzīt savus kandidātus un popularizēt šos kandidātus. Laiks vēl līdz kongresam ir diezgan – pusotrs mēnesis”, pauda Piebalgs.

Par otru sabiedrībā visskaļāk izskanējušo kandidātu, partijas valdes locekli, frakcijas priekšsēdētājas vietnieku Edvardu Smiltēnu, bijušais eirokomisārs norādīja, ka gadījumā, ja priekšsēdētāja amatā tiktu ievelēts viņš, viņš ļoti labprāt redzētu Smiltēnu turpinām darboties valdē, iespējams arī priekšsēdētāja vietnieka amatā. Taču laiks vēl līdz lēmumu pieņemšanai ir daudz un visu izteiks partijas biedru redzējums.

Priekšsēdētāja amata kandidāts uzsvēra, ka kandidē tieši savas lielās politiskās pieredzes un pārliecības dēļ, un viņa sīvākajam konkurentam viens no plusiem ir viņa jaunība un svaigais redzējums, tāpēc partijas biedriem izšķiršanās nebūs viegla. “Tas ko es rosinu, nav kardinālas pārmaiņas, bet cik es saprotu, arī Edvards [Smiltēns] nerosina kardinālas pārmaiņas, tas vairāk ir skatījuma lietas. Tāpat tās arī ir dažādas paaudzes, es tomēr esmu stipri vecāks nekā Edvards [Smiltēns], tās ir redzējuma lietas,” sacīja bijušais eirokomisārs.

Priekšsēdētāja amata kandidāts norādīja, ka viņam būtu divas galvenās prioritātes – “Vienotības” nostiprināšana un partijas sekošana partijas izveidotajam “Latvijas simtgades plānam”. “Partijā šobrīd ir daudz un dažādi viedokļi, kas pats par sevi nav problēma, bet problēma ir tā, ka uz ārieni tiek dotas dažādas ziņas. Tāpat simtgades plāns ir radīts šā brīža valdei, un, protams tā kā mēs vairs nevadām valdību, nedaudz jāpiekoriģē, bet uz šīs bāzes nepieciešams izveidot spēcīgu programmu, lai realizētu plāna mērķus” sacīja Piebalgs.

Partijas simtgades plāns ietver 14 konkrēti īstenojumus punktus par stipru, drošu, pārtikušu un tiesisku Latviju, kuri īstenojami līdz Latvijas simtgadei – 2018.gadam.

Jau vēstīts, ka politiskā partija “Vienotība” 4.jūnijā rīkos ārkārtas kongresu, kura darba kārtībā būs arī valdes, valdes prieksšsēdētāja un vietnieka vēlēšanas. Līdz 18.aprīlim notiek kandidātu izvirzīšana, lai izvirzītu kandidātu priekšsēdētāja amatam, nepieciešams 15 biedru izvirzījums, valdes loceklim un priekšsēdētāja vietnieka amatam – 10 biedru atbalsts.

Politiskā spēka esošā vadītāja Solvita Āboltiņa iepriekš, teātra izrādes “Žanna D’arka” laikā paziņojusi, ka nekandidēs uz priekšsēdētāja amatu. Partija nav ziņojusi par oficiāli izvirzītiem kandidātiem, taču vairāki partijas pārstāvji ir pauduši atbalstu Piebalgam un Smiltēnam.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. ja Piebalgs vadīs to bēdīgi slaveno VIENOTĪBU!!! Smiltēns JĀ, bet ne Piebalgs…. Viņš ir liels nelietis!!!
  Bez tam viņa idejas no laika gala bijušas pustrakas kā viņš pats!!!! Viņš NAV AUDZIS SAVOS UZSKATOS un arī nu jau vairs neaugs…?! TIKAI NE PIEBALGU!???????????? Un vai viņš VISPĀR prot STRĀDĀT….????????

 2. …!!! Ar IKVIENU…..!!!???

  • Ar zekiem un zekistu novirzienu tendētiem po poņatijem……
   Par kādu naudu mRepše dzīvojas ar sieviņu pa Francijas Alpiem , kur kļuvis savējais ??? ( Ja parāds pirms 4 gadiem bija 800 000 lati!). Tas pierāda ko?

 3. jau sastrādāts- vienotības dižie plāni noveduši līdz kliņķim. varbūt pietiks ”strādāt”, laiks atpūsties!

 4. “… gatavs strādāt ar ikvienu … “, lai tikai būtu pie siles !

 5. Viņš vienmēr – “Esi gatavs” (PSRS pionieru atbilde ), bet rezultāti – kā Eirokomisārs noslēpa to, ka bijis kumunists, kā izglītības ministrs ieviesa izvēli un skolēni neizvēlējās ķīmiju un fiziku, kā finanšu ministrs solija pārņemt brūkošo Banka Baltija, bet neko nedarīja un tūkstošiem cilvēku zaudēja noguldījumus, kā Eirokomisārs izstrādāja enerģētikas nodrošinājuma plānu, bet vēl joprojām Eiropa sēž un Krievijas gāzes adatas, kā Eirokomisārs brauca un Afrikas valstīm un dāvāja tiem naudu – tagad tie plūst uz Eiropu.

  • Euronews ekspress intervijā korespodents eiro parlamentārietim uzdeva jautājumu par palīdzības naudu Āfrikai, atbildēja īsi- miljoni aizgāja ieroču iegādei no Eiropas baņķieriem un nokļuva teroristu rokās. Secinājums- Piebalgs nekontrolēja naudas plūsmu, kas bija viņa tiešais uzdevums.
   Vienotība arī nekontrolē.
   Fakts- Repše nekontrolēja Banka Baltija, un Liepājas metalurgu. Citadeles naudu uzdāvināja. Lai Vienotība iet ar Piebalgu par burbuli!

 6. spiedzu sajūsmā! Atbildēt

  “Piebalgs gatavs strādāt” – skan bezgala cerīgi!

Draugiem Facebook Twitter Google+