×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

Piebalgs: Gribēju radīt jaunu vilni, bet man neizdevās (12)

Partijas "Vienotība" priekšsēdētājs Andris Piebalgs uzrunā klātesošos partijas domes sēdē, kurā diskutē par partijas uzdevumiem sabiedrības uzticības atjaunošanai. 2016.gada 24.septembrī. Foto - LETAPartijas "Vienotība" priekšsēdētājs Andris Piebalgs uzrunā klātesošos partijas domes sēdē, kurā diskutē par partijas uzdevumiem sabiedrības uzticības atjaunošanai. 2016.gada 24.septembrī. Foto - LETA

Kļūstot par partijas “Vienotība” priekšsēdētāju, Andris Piebalgs vēlējies radīt “jaunu vilni”, taču tas nav izdevies, to šorīt viņš pats atzina intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma”.

Pēc ievēlēšanas partijas vadītāja amatā šī gada jūnijā Pieblags teica, ka “Vienotības” reitingam līdz gada beigām būtu jāsasniedz 10%, pretējā gadījumā viņš solīja uzņemties atbildību. Šorīt Piebalgs uzsvēra, ka vēl nezina partijas reitingu decembrī, taču, ja izrādīsies, ka tas būs palicis iepriekšējā mēneša līmenī, tad tas nozīmēs, ka viņa darbs vērtējams negatīvi – tā būtu nopietna neveiksme viņam, bet ne partijai.

Lūgts vērtēt, kas varētu būt šīs neveiksmes pamatā, Piebalgs norādīja uz diviem iespējamiem iemesliem: pirmkārt, viņa kļūšana par partijas vadītāju “neradīja jaunu vilni”, otrkārt, “Vienotībā” trūkst jaunu ideju. “Es laikam nemācēju [radīt jaunu vilni]. Es tiešām to gribēju, bet ir realitāte – politikā ne vienmēr izdodas tas, ko tu gribi sasniegt. Es nekādā ziņā nenožēloju veidu, kā es to darīju, bet acīmredzot sabiedrība grib jaunus politiķus un vecas sejas tomēr jau nedaudz apnikušas,” secināja Piebalgs.

Piebalgs tieši neatbildēja uz jautājumu, vai plāno atkāpties no “Vienotības” vadītāja amata, vien norādīja, ka vispirms viņam ir jāsagaida decembra reitings, turklāt jebkurā gadījumā pirmie būtu jāinformē partijas biedri, bet tikai pēc tam – mediji.

Piebalgs piebilda, ka viņa vadītā partija patlaban ir tik vienota, cik vien vienotai tai ir iespējams būt.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. "Laiks dzīvot un laiks mirt". Atbildēt

  Sekojot TP pamācošajam piemēram,laiks “Vienotībai” pašlikvidēties!

 2. Slava "Vienotībai"! Atbildēt

  Narod i parķija jeģīni!
  Skat.raksta pēdējo teikumu.

 3. Bez Eiropas nodokļiem un algām,šo pašu partiju virzītajiem deputātiem,balstoties tikai uz sociālo budžetu,nekas arī nevar izdoties! Vēl jo mazāk-visu Tautas partijas pieļauto kļūdu precīza atkārtošana! Bet,ko gan vairāk no šīm “latviskajām”biznesa interešu grupām un to patriotiem vairāk var gribēt?

 4. Āboltinai nav nekādas vainas-gan dūša, gan zinašanas. Viņa ir politiķe.Tā pārlieku centīgā noriešana jau rada aizdomas: tikko latviskajās partijās parādās kāds aktīvāks, tā uzrodas” racēji”, praktiski visām partijām, izmantojot sīkas savstarpējas klačas.Tas jau ir apsveicami, ka vienā partijā ir dažādi personiskie viedokļi, kuri tomēr netraucē partijas vienotai nostājai. Kas attiecas uz Piebalga kungu, tad šis vīrs varētu strādāt par grāmatvedi vai kādā citā klusākā amatā, līderis viņš nav, harizma nekāda- tāds paplūkāts un sažuvis zvirbulis.Ir četras galvenās tēmas: izglītība, medicīna, sociālā aizsardzība un drošība.

 5. Piebalgs ir ok. Tā visa liberastu politika ir bezcerīga. Ar tādu politiku – visiem migrantiem, praidiem, neviens nevar dzīvs izstūrēt.
  Nesamaitātos patriotus gan neredzu. varbūt vēl Dzintars, bet tie ir atļāvuši vaļu globalistiem
  Kā ar Bordānu nezinu.

 6. Globalais marksisms ir izgāzies. Un loti gribētos, lai mēs tiktu pasargāti no tā atkārtošanās. Pasaules mērogā pasargāti. Protams, vispirms jātiek no tā vaļā. Negribētos, ka nākamām paaudzēm vēl viņš atkal uzglūnētu. ko viņš darīs, ja netiks neitralizēts.
  (pagaidam Latvijā gan visas esosās partijas ir zem globalistu kontroles)

 7. Nu, skumt arī nav par ko, jo ja jau ir saliedējušies, tad vilnis tomēr ir bijis, tikai sabiedrība laikam ir gaidījusi, ka vilnis kā jau vilnim pienākas, arī kaut ko izskalos (atstās krastā) un kaut ko atkal piesaistīs, bet, kad tā nav, tad saskumst pati sabiedrība, kas to vēju pūš un dusmojas, ka nevar izpūst zemāk minētos. Bet tādi ir tie dabas likumi, ka smagsvari tik ātri neizskalojas, un tas liecina, ka 1)viņi ir dzīvi; 2)vajadzīgi pašai partijai; 3)nav nodarījuši neko tik graujošu, par ko atsijāt, tātad viss ir normas robežās, un, lai ar kādi vēji pūš – visi pūtīs pāri. Es balsoju par NA, bet gribas piedot drosmi arī “V”, jo nupat sāk taisnoties ne par ko, jo īstenībā nekas taču nav noticis.

 8. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Ar saucienu Celies miron, zārks deg! mironi neuzcels.

 9. Vai tad kāds ticēja, ka cilvēks, kurš satrieca Latvijas izglītības sistēmu, var būt spējīgs dot kādu pozitīvu impulsu partijas izaugsmei? Tie bija muļķi kas uz to cerēja, bet pašam jau paškritika nepiemīt.

 10. Kadel neatbrivojas no Aboltinas ,Zaka u.c. gaisa jaucejiem?! Ta ir ari atbilde!

Draugiem Facebook Twitter Google+