×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Piebalgs: “Vienotība” izdzīvos (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas līderis Andris Piebalgs

Ja nenotiks kāds “katastrofāls gadījums”, “Vienotība” nebeigs pastāvēt un tiks ievēlēta nākamajā Saeimas sasaukumā, ir pārliecināts partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Politiķis intervijā aģentūrai LETA sacīja, ka vienīgais šāds gadījums varētu būt partijas šķelšanās, bet pašlaik nekādas pazīmes neliecinot, ka tas varētu notikt.

“Protams, var teikt, ka tādi riski eksistē, bet, ja partija nesašķeļas, tad tā noteikti būs arī nākamajā Saeimā un ar stipri labāku rādītāju, nekā pašlaik ir aptaujās. Daļa cilvēku, kas pašlaik nav izlēmuši, noteikti balsos par “Vienotību”, tātad es teiktu, ka šobrīd mana prognoze būtu 10-12%,” klāstīja Piebalgs.

Viņaprāt, “Vienotība” ir uz pareizā ceļa un darbība ir kļuvusi citādāka.

“Pēc iepriekšējās domes sēdes mums ir skaidrs uzstādījums, par ko mēs iestājamies, kā mēs esam politiski orientēti un kādas reformas mums ir jāveic. 3.decembrī būs partijas kongress, kurā mēs runāsim par to, kādas izmaiņas nepieciešamas partijas iekšējā struktūrā, kā labi sagatavoties pašvaldību vēlēšanām, un pats galvenais – kā veidot programmu nākamajām vēlēšanām, balstoties uz mūsu plānu Latvijas simtgadei,” turpināja politiķis.

Runājot par valsts finansējuma apturēšanu partijai, Piebalgs teica, ka tas ir ļoti nopietns trieciens, tomēr ne tik smags, lai politiskais spēks beigtu pastāvēt.

Kā ziņots, nesen stājās spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedums, kas paredz, ka “Vienotībai” būs jāmaksā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) piemērotais 4000 eiro sods saistībā ar vēlēšanu izdevumu pārkāpumiem. Stājoties spēkā šim tiesas spriedumam, KNAB nolēmis partijai pārtraukt valsts finansējuma piešķiršanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “все пропало, клиент уезжает, гипс снимают!!!…” vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie Artura Priedīša publikācijas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta portālā “pietiek.com” )
  —–
  Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
  —–
  .
  “Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )
  .
  “Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
  Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
  ‘Lien’ mutanti, kam s(kaidas) galvā,
  Un lielkretīnu smaka spalvā.
  .
  Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
  Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
  Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
  Kā vienīgi – ‘pa trekno parīt’:
  .
  Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
  Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
  Ar paštaisītiem likumpantiem,
  No SILES sugas “konkursantiem”.
  .
  Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
  Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
  Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
  ‘Rij’ lērums KRETĪNU, bez sāta.
  .
  Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
  Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
  Ir “kaitīgs process” domāšana ~
  To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.
  .
  Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
  Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
  Var ‘šņorēt pastalas un paunas’ ~
  Rast SIB-īrijās mājas jaunas:
  .
  Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
  Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
  Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
  Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

  Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
  ‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
  Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
  Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. Atdodiet komentu !

 3. Vienotība izdzīvos TIKAI !!! tad,ja iniciatīvu pārņems liberālais sešinieks !Ja turpināsies vecie stiķi un niķi ar Āboltiņu visos galos ,NEKAS !!!! nenotiks labs.TAS būs Vienotības sēru maršs.Tautai piegriezies !!To taču varētu ielāgot no Trampa fenomena !Lai gan Trampam “HOP “vēl nav teikts !!

 4. Labāk izvēlos KPV.LV!

 5. Izdzīvos un dzīvos politikas vēstures mēslainē.

 6. Gribās ticēt! Neatstāt taču visu ZZS un S pārziņa. Uz to NA cerību nav nekādu. Vienīgais ja no suņa būdas kāds balss atskanēs.

 7. es savai zemītei... Atbildēt

  Kāds noteikti nodomās: ” Nezāles neiznīkst…” Bet es vēlu veiksmi! Naudu dabūs no deputātu kvotām… 6 miljoni! Tur sanāktu gan slimajai meitenei, gan atlaist pensionāru nodokļus, gan daudz kur vēl citu. Sportam un kultūrai iedalīja “Latvijas Meži” 4 miljonus. Deputātu darbs jāvērtē pēc tā, kas paveikts Saeimā, nevis pēc tā – iedeva vai neiedeva kādam naudu partija… Kādam tas jāsaka, kādam jārunā. Ja visi būs tādi patrioti kā Dainis Īvāns šī rīta intervijā televīzijā, kurā viņš izpratni par patriotismu saista ar karoga uzvilkšanu valsts svētkos un sēdēšanu savā senču lauku mājā, priecājoties, ka viņš tur kaut kur, kādam ārzemju demokrātijas pārstāvim iebraucot Latvijā, bijis klāt un teicis ievadvārdus, nelamājas un ir priecīgs, ka cilvēki ne tikai var dzīvot Latvijā, bet arī braukt prom… Cien. Daini, daudziem jo daudziem nav lauku māju un ne tikai lauku māju, bet normāla dzīvokļa, dzīves apstākļu, un, ja Rīgas dome, reizēm, cīnoties kā ar vējdzirnavām, nolamājoties nebūvētu sociālās mājas, tad diezin vai Jūs varētu tur lauku mājā mierīgi sēdēt. Noteikti kāds gribētu piedalīties sēdēšanā… Prievīti bijāt aizmirsis apsiet un izvilkt nēzdodziņu, lai noslaucītu prieka saras…

 8. Taatad peec Piebalga domaam ‘Vienotiiba’ turpinaas shkjelt Latvisko elektoraatu?

 9. Vienotība ”izvilks” ar grūtībām minimumu-pateicoties lielajam ierēdņu – vēlētāju skaitam ,janeatradīsies cita partija,kura pārliecinās ierēdņus,ka viņa būs jaunā VALDĪBAS VDOTĀJA . un tagad no gudrības grāmatas HITOPADEŠ : “‘Katra sulaiņa galvenais uzdevums – ik solī pierādīt tam ,kurš viņa saimnieks,ka tas bez viņa nevar iztikt!”

Draugiem Facebook Twitter Google+