×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. aprīlis, 2016
Drukāt

Piebalgs: “Vienotība” nav pazudusi un arī nepazudīs (17)

Foto-EPAFoto-EPA

“Vienotība” ir krīzē, bet tā var būt laba iespēja pārdomāt virzienu, kādā partija vēlas iet un kādā veidā to darīt, intervijā aģentūrai LETA atzina politiskā spēka valdes loceklis, viens no partijas priekšsēdētāja amata kandidātiem Andris Piebalgs.

“Kad es iestājos partijā, situācija bija daudz vienkāršāka, jo partija bija labi startējusi vēlēšanās. Diemžēl pēc vēlēšanām nāca dažas nepatīkamas astes, bet nekas neliecināja par dziļu krīzi, likās, ka varēsim relatīvi viegli adaptēties, turpināt vadīt valdību un produktīvi strādāt valsts labā. Situācija sarežģījās dažādu iemeslu dēļ, un tagad var teikt, ka “Vienotība” ir krīzē, bet šī krīze var būt laba iespēja pārdomāt, kur partija grib tālāk iet un kādā veidā to darīt,” sacīja Piebalgs.

Viņš gan uzskata, ka arī krīzē var meklēt pozitīvās puses, piemēram, iniciatīva par ārkārtas partijas kongresu nāca no nodaļām, nav masveida izstāšanās no partijas, pretrunas nekad nav aizgājušas tik tālu, lai partija būtu sašķēlusies. “Jebkurā gadījumā “Vienotība” nav pazudusi un arī nepazudīs,” piebilda politiķis.

“”Vienotība” pēc vēlēšanām neizanalizēja pieļautās kļūdas. “Vienotība” ir partija, kas balstās uz vērtībām, tāpēc nevar atstāt neskaidras lietas. Tā ir pirmā kļūda, ko mēs pieļāvām. Otrā – jāatzīst, ka valdības maiņa bija ļoti neveiksmīga “Vienotībai”. Gan arī tas, kāpēc iepriekšējā valdība aizgāja, gan arī jaunās valdības veidošanas process. Trešais – mēs radījām iespaidu, ka “Vienotība” ir gatava sašķelties vai pat sašķīst gabaliņos. Tam nebija objektīva pamata, bet medijiem bija pamats tam noticēt, jo paziņojumi bija dažādi, pretrunīgi un dažkārt ļoti asi,” norādīja Piebalgs, taujāts par pieļautajām kļūdām.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Kas tad sunim asti cels ja ne pats! Bet es saku ka pazudis- nu kas gan par viņiem vēl balsos,ja nu vienīgi viņu radi,draugi,paziņas kuriem jau ir vai piesolīs siltas darba vietiņas!!!

 2. žēl….varēja labāk ātrāk pazust….

 3. Man ir kauns par VISU !!!Vienotību,jo tiek izdomātas nez kādas pasakas par šķelšanos,laušanos,lūšanos utt.,BET VISA problēma ir TIKAI un VIENĪGI par Āboltiņas analfabētisko ,politiski NEKOREKTO ,vienpersoniskās gribas uzspiešanu partijai .UN sākās viss ar viņas kriminālo ielīšanu Saeimā .Un tad tas sniega kalns vēlās tālāk un kļuva arvien lielāks un nelietīgāks.Āboltiņas MELI<MELI un vēlreiz MELI ir sabrukuma pamatā!Viņa savas cūcības un neizdarības grib / nu jau cik ilgi!!/uzgrūst divām partijas ierindniecēm,kuras FAKTISKI neko nelemj !!
  KURŠ būs tas drosminieks kurš pateiks NĀTNO PATIESĪBU kas notiek partijā??Ja būs Smiltēns NEKAS !!! nemainīsies !!Ja būs vecā valde arī NEKAS nemainīsies,bet gan prognozēju Vienotības drīzu KRAHU !!!
  Āboltiņa ir ĻaUNUMA SAKNE !!

 4. Pazudīs , pazudiis))) Tāpat, kā sniegs vasarā.. Tautā tā nav pārstāvēta ..Pāris simtu neoliberalu ar neskaidru orientāciju… Un nekādi Grozījumi neglābs..

 5. Alojies, piebaldzēn, smagi alojies!

 6. “Vienotību”, kas raustās pirmsnāves konvulsijās, vairs nespēs glābt ne tipiskais funkcionārs Piebalgs, kurš savulaik, kad šiverējās Latvijas valdībā, jau sadarīja tik daudz posta, ka vēl tagad tas daudziem ir palicis prātā, ne arī gados jaunākais censonis Smiltēns, kurš arī nevar reanimēt “Vienotību”, kuras vairums orgāni jau nefunkcionē, jo tādā gadījumā ir jāpārstāda ne tikai iekšējie orgāni, bet arī galva, līdz ar ko, tā vairs nebūs “Vienotība”, bet gluži cits politisks spēks. Puve ir iemetusies pārāk dziļi un klāj visu “Vienotības” ķermeni, turklāt tā ir lipīga puve, kas neatgriezeniski aplipina ikvienu “Vienotības” biedru, kamdēļ jebkuram citam politiskam spēkam ir jābūt uzmanīgam, lai nesaslimtu ar šo lipīgo puvi, kad “Vienotības” biedri, kā žurkas bēgs no savas partijas, cerot “piekantēties”, kādam citam politiskam spēkam.

 7. Piebalgs ir kārtējā katastrofa no “Vienotības”. Absolūti atrauts no reālās dzīves Latvijā. Tipisks funkcionārs, kurš pieradis kalpot Briselei, tāpēc Latvijas valsts un tautas intereses šim nav prātā. Turpinās skatīties Briseles amatpersonām mutēs un akli pildīt viņu pavēles un norādes.

  Viņa līdzšinējais devums Latvijai nav nekāds, bet precīzāk sakot – tas ir ar treknu mīnusa zīmi! Tāpēc neizbrīna fakts, ka Piebalgs ir atradis “Vienotību” pie kuras patverties, cerot, ka būs silti un komfortabli iekārtojies. Taču vecais funkcionārs iekrita lamatās, jo nebija domājis, ka “Vienotība” tik strauji sāks grimt dibenā. Tagad noteikti kož pirkstos, jo saprot, ka nervi būs čupā un ir gaidāma problēmu jūra, līdz ar ko no komforta vairs nav ne vēsts,

  Piebalgs cerēja bezrūpīgi turpināt veģetēt uz tautas rēķina, bet tagad būs pamatīgi jārosās, kas gan nedod ne mazāko iemeslu domāt, ka “Vienotība” būtu reanimējama, jo šīs partijas sairšanas process ir neatgriezenisks. Nepatikšanas milzīgas, jo vajadzēs “laisties pa burbuli” kopā ar pārējiem kangariem no “Vienotības”, tāpēc Piebalgs vēl kāri aizrīdamies tver gaisu, bet tas nav uz ilgu laiku. Turklāt viņš nav pieradis strādāt, viņš ir laisks dīkdienis, kam nebūs viegli sameklēt vēl kādu vietiņu, kur varētu turpināt veģetēt uz nodokļu maksātāju rēķina.

  Der atcerēties, ka Piebalgs ir darbojies partijā „Latvijas ceļš”, kura neveiksmīgi uzsāka privatizācijas procesu, vienus padarot mega bagātus, bet citus par nabagiem. Toreiz, esot finanšu ministra amatā un tuvojoties Bankas Baltija bankrotam, mierināja noguldītājus, ka tiem nav jābaidās par savu naudu, bet pēc tam, kad Banka Baltija izputēja, manīgi pameta savu posteni.

  Savulaik, būdams izglītības ministra amatā, veica nepārdomātu arodskolu reorganizāciju, kā rezultātā šo skolu absolventiem – pabeidzot mācības, zināšanu līmenis neatbilda darba tirgus pieprasījumam, jo tie nepareizā apmācības procesa dēļ, bija nekonkurētspējīgi, kas gala rezultātā radīja domino kauliņu efektu, jo ilgstoši Latvijā netiek sagatavoti labi apmācīti sava aroda pratēji!

  Nav grūti iedomāties, ko šis karjerists sludināja kompartijas sanāksmēs, noteikti kaut ko par saulaino nākotni, kas sagaida padomju tautu ceļā uz komunismu. Kā jau minēju – totāli atrauts no reālās dzīves Latvijā, taču tikko kā apsildījis degunu Latvijā, jau aktīvi steidza nokārtot Āboltiņas perspektīvas nākotnē, paužot domu, ka vēlēšanu sistēma kuras ietvaros varot svītrot kandidātus, graujot partijas, un ka esot nepieņemami, ka vēlētāji nosaka, kuriem politiķiem likt plusu, bet kurus svītrot.

 8. Vienotības finanšu politika noveda pie arvien vairāk neapmierināto skaita.

 9. Ja nav atbalsta tautā, tad pazudīs. PArtijai nav jēgas, ja tās valde ir tautai netīkama un vispār valdejūtās tā, it kā būtu visa partija.

 10. pazudīs noteikti…jau daudzas tādas partijas ir pazudušas.Riebjas skatīties uz šiem “solītājiem”.

 11. Nē, pazudusi nav, pazudusi būtu tad, ja par visu sadarīto būtu taisnīgi iesēdināta – uz mūžu!.
  Nezināju, ka Piebalgs ir tāds muļķis.

 12. Izglītības ministrs Šadurskis Vienotību nogremdēs – ar pagarināto mācību gadu skolās.
  Jāatgādina, ka tieši Piebalgs bija tas “gudrais”, kas 90-tajos gados debilizēja skolas, atceļot fiziku un ķīmiju kā obligātos priekšmetus. Par savām kļūdām ir jāatbild! Kā Piebalgs var izlabot savu kļūdu?

 13. Netiks aizmirsta,tāpat kā “Tautas” partija,kuras “treknajos gados”Vienotība pamazām atgriežas!

 14. Visas labējās partijas,kā varas monopolistes,būtu aizliedzamas.Politikas jomā nedrīkst pastāvēt kāda politiskā virziena diktatūra,kā tas pie mums ir pašlaik.

 15. cik partijas jau nonākušas mēslainē? un visi zvereja ka viss ir lieliski, ka viņi atgriezisies…..

 16. Problēma jau tā ka tie kam nav pieņemami nacionāļi un krievu pasaules idejas būs spiesti izvēlēties starp Vienotību un ZZS.Sīkpartiju mērķi un patiesais saimnieks ir vēl neskaidrāki.

Draugiem Facebook Twitter Google+