×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. maijs, 2016
Drukāt

Piebalgs: “Vienotības” reitingi liecina, ka situācija ir sarežģītāka, nekā likās (7)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Partiju reitingi liecina, ka situācija “Vienotībā” ir sarežģītāka, nekā sākumā likās, šodien politiskā spēka vadītāja kandidātu debatēs norādīja Andris Piebalgs.

Viņš par “šoka ziņu” nosauca to, ka “Vienotības” reitings jau divus mēnešus esot zem 5%. Politiķis uzsvēra, ka partijai nākotnē nepieciešams ļoti skaidri definēt galveno politisko mērķi. Viņaprāt, par šādu mērķi varētu kļūt nabadzības izskaušana sabiedrībā. Tāpat būtiski esot panākt katra biedra uzticību partijai un veiksmīgi startēt pašvaldību vēlēšanās.

Savukārt Edvards Smiltēns pauda neizpratni par šādu “apsēstību ar reitingiem”, turklāt būtu jāredz arī citas pētījumu kompānijas reitingi. Viņš uzvēra, ka partijā nepieciešamas pārmaiņas pēc būtības. Tāpat esot nepieciešams skaidri definēt, kas partiju vieno, sacīja Smiltēns, piedāvājot par mērķi noteikt spēcīgu cilvēku, kas var paļauties uz savu valsti. Šajā jautājumā būtiska ir izglītība, tiesiskums, uzņēmējdarbības vide u.c.

Viņaprāt, partiju plosījis tas, ka mērķi un likumprojekti nāca no Saeimas deputātu un “Vienotības” valdes puses, kas dažkārt varēja konfliktēt ar viedokļiem nodaļās.

Smiltēns arī norādīja, ka pašreizējai partijas valdei atsevišķos jautājumos pietrūka rīcībspējas, kā arī nepieciešams izvērtēt, kas noticis partijā valdības veidošanas laikā.

Kā ziņots, “Latvijas faktu” veiktā aptauja liecina, ka maijā “Vienotību” atbalstīja 4,1% respondentu, aprīlī – 3,7%, bet martā – 5,5%.

“Vienotība” 4.jūnijā pulcēsies uz ārkārtas kongresu, kurā tiks pārvēlēta partijas vadība. Uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidē Smiltēns un Piebalgs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. mes visu aceramies.. nekas nav aizmirsts Atbildēt

  kamer aboltina un general sekretars i partija.. tauta arvien mazaak atbalst vienotibu/ bet bet
  kamer piebalgs kurs bija pie stures BALTIJAS BANKAS laika bus partija vini cinisies par ieklusanu saeima… tauta nav stulba.. visu aceras…. vis ir sakrajies… vienakarsi nebalsos par vienotibu. vis lidz kaklam………….var tikai smieties par piebalgu …….

 2. Laiks dzīvot un laiks mirt

 3. Premjera Dombrovska un Vienotības likteni izlēma Solvita ar Lembergu Dubajā.

 4. Fakts: Piebalgs, būdams komisārs par nabadzību 3.valstīs , varēja apbalvot kaut vai ar goda rakstu tos, kas ar humāno palīdzību centās un cenšas palīdzēt Latvijas trūkumcietējiem, bet viņš to nedarīja pat lūgts, vienkārši ignorēja. Vai tāds ko labu Latvijai darīs?! Tukša vieta…

 5. Dubults neplīst Atbildēt

  Lai taču vada abi pārmaiņus! Abi labi! Viens otru tikai papildinās! Un šādos smagos brīžos,kā pašlaik-uzmundrinās! Pat Napoleons Bonaparts iesākumā bija tikai viens no triumvirāta!

 6. Ko nevar celt,to nevar nest Atbildēt

  Vēl viss nav pagalam. Piebalgam vēl ir laiks pārdomāt!

 7. Heopsa piramīda Atbildēt

  Kautkā nav šodien vēl aizmirsies, ka god.cien. Piebalga kungs ne pārak sen vēl bija Eiropas Komisŗs problēmām par 3. pasaules valstu attīstību. Nezin’ kā nepamanīja, ka Āfrikas trešajā pasaulē uz slepkavībām kodēti pusmusulmaņi sākuši “ražot” bēgļu tūksto;saus uz Eiropu un tātad arī uz Eiropas Savienību un tās komisariātu. Ko t.p. god.cien. Piebalga kungs šodien cer attīstīt Vienotības partijā?

Draugiem Facebook Twitter Google+