Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piebremzē ar tēriņiem! Horoskops 4.decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien ieteicams piebremzēt ar tēriņiem, lai nepieļautu skarbu finanšu krīzi. Neesi pārāk merkantils, labāk bagātinies garīgi. Mīlas lietās rīkojies lēni, bet pārliecinoši.

Auns

Horoskops sola Aunam auglīgu, bet saspringtu dienu. Ja tu izturēsi nokaitēto atmosfēru un straujo tempu, panākumi būs garantēti. Aunam šodien labāk piebremzēt ar tēriņiem, lai izvairītos no skarbas finanšu krīzes.

Vērsis

Šodien Vērsim ir jāatceras, ka visu pasaules naudu tāpat nevar nopelnīt. Neesi pārāk merkantils, labāk bagātinies garīgi. Apmeklē kādu kultūras pasākumu un atslābinies.

Dvīņi

Horoskops iesaka Dvīņiem izvairīties no tiešiem konfliktiem ar kolēģiem un priekšniecību, citādi no raizēm un problēmām izvairīties neizdosies. Saglabājot savaldīšanos, tu varēsi panākt iekavēto un ieplānot jaunus projektus.

Vēzis

Šodien Vēzis šaubīsies par visu, ar ko nodarbojas. Ja iespējams, šajā dienā ir ieteicams palikt mājās un pavāļāties dīvānā. Šāda pieeja ļaus piedzīvot mazāk nepatikšanu.

Lauva

Horoskops Lauvam nesola ātrus panākumus, jo ceļš uz tiem vijas “caur ērkšķiem uz zvaigznēm”. Bet tas nenozīmē, ka var nolaist rokas un neko nedarīt.

Jaunava

Šodien Jaunavai nāksies būt ne tikai uzmanības centrā, bet arī uzstāties publikas priekšā. Esi gatavs tam, ka nauda kā aizies, tā atnāks. Šāda finanšu aprite palīdzēs līdzsvarot budžetu.

Svari

Horoskops neiesaka Svariem saistīt savus plānus ar tiem, kas var tos sagraut. Ieņem līdera pozīciju, nekomplekso un neatkāpies no savas pārliecības.

Skorpions

Šodien Skorpionam nevajag iztapt visiem pēc kārtas. Kāpēc gan līst ārā no ādas? Labāk atrodi tādus cilvēkus, kuri tev uzticas vairāk nekā paši sev.

Strēlnieks

Horoskops iesaka Strēlniekam aktīvi rīkoties, nevis pļāpāt bez mitas. Glabā noslēpumus pie sevis, citādi sapņi tā arī paliks neīstenoti. Ja ir iespēja, ieteicams uz laiku pabūt vienam, atpūsties un padomāt par nākotni.

Mežāzis

Šodien Mežāzim izdosies nogludināt asos stūrus attiecībās ar kolēģiem un draugiem. Būs daudz neparedzamu situāciju, tāpēc esi tām gatavs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops iesaka Ūdensvīram šodien demonstrēt savu dabas doto valdzinājumu. Tas palīdzēs piesaistīt tavā pusē tos, kuri tev ir patiešām interesanti.

Zivis

Šodien Zivīm izdosies izvairīties no pārpratumiem ne tikai saskarsmē ar kolēģiem, bet arī biznesa partneriem. Ja tu komerciālajā sfērā apgrozies nesen, ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos.

LA.lv