Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas bezatbildīgākās zodiaka zīmes. Vai tu esi starp tām?6

Foto – LA.lv

Bez izmaiņām

Bezatbildība ir īpašība, kas raksturīga ne tikai daudziem jauniem cilvēkiem, bet izteikti pamanāma arī dažām zodiaka zīmēm. Astrologi no 12 esošajām zodiaka zīmēm izceļ piecas pašas bezatbildīgākās.

Protams, trūkumi un vājības ir visiem, un tas ir pilnīgi normāli. Daudzi cilvēki tik stipri norāj bezatbildīgos, aizmirstot, ka šī rakstura iezīme būtībā ir teju katrā cilvēkā. Protams, ir tie, kas atzīst sevī šo nepilnību, bet negrib to mainīt, un ir, kas atzīst un mēģina mainīties. Tā vai citādi, bet tieši vēlēšanās kļūt labākam var pilnībā attaisnot cilvēku, bet šī vēlēšanās nebūt nav raksturīga visiem. Piecas zodiaka zīmes izbauda savu bezatbildību un nebūt negrasās mainīties.

Piektā vieta – Lauva

Lauvām ir sveša atbildība, pat ja tas viņām pašām rada diskomfortu un problēmas. Lieta tāda, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļoti grūti atbrīvojas no kaitīgiem ieradumiem. Lauvām ir nepieciešams milzīgi daudz spēka un laika, lai vismaz atzīstu, ka viņām ir kāda problēma. Lauvām nepieciešams, lai līdzās būtu mīļotais cilvēks vai draugs, kurš viņu vienmēr atbalstīs, bet nenosodīs. Tādi bezatbildīgi cilvēki kā Lauvas nevar saprast, kā un kur iemācīties dzīvot bez viņiem raksturīgās vieglprātības. Lauvas bieži kavē un nepilda solījums. Tas nav speciāli, viņas vienkārši aizmirst, ka apsolīja. Lauvām viss ir jāpieraksta un jāuzvar savs slinkums. Slinki Lauvas ir paši bezatbildīgākie cilvēki uz zemes, taču viņus var saprast un piedot, ja tev ir tērauda nervi un vēlme iet viņiem soli pretī.

Ceturtā vieta – Svari

Svari ir bezatbildīgi tikai tad, kad var to atļauties. Bet, ja viņi patiešām var to atļauties, tu nesagaidīsi no viņiem ne mazāko vēlēšanos kaut ko darīt. Ja tev ir pazīstami Svari, kas ir neprincipiāli un piever acis uz saistībām, tad viņš vai viņa to dara tikai tāpēc, ka tu to pieļauj. Svari atslābinās, kad viss ir kārtībā un kad var par kaut ko aizmirst. Šiem cilvēkiem nav sveša atbildības sajūta, bet Svari nekad neatsakās no iespējas neko nedarīt, ja vien tiek dota tāda iespēja.

Trešā vieta – Zivis

Zivis ir bezatbildīgas tikai tāpēc, ka viņas ne vienmēr ir pazīstamas ar šo vārdu pilnā mērā. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem bērnībā bija iespēja ne par ko nedomāt, tad daļēji šī “prasme” viņiem saglabājās arī pieaugušā vecumā. Zivis bieži vien ir ļoti viltīgas un veiklas meles, Zivis sevi parāda kā nevainīgus upurus brīžos, kad viņām paziņo, ka tām nav taisnība. Zivis pastāvīgi atrod visdažādākos attaisnojumus savām neveiksmēm. Viņas nevēlas strādāt un nevēlas darīt kaut ko pēc grafika. Nav brīnums, ka Zivis tiek sauktas par vienām no visradošākajām personībām. Radoši cilvēki taču zina, kā atrast iespēju neko nedarīt, novirzot atbildību uz citiem.

Otrā vieta – Dvīņi

Saistītie raksti

Nav iespējams pārtaisīt Dvīņus. Šie cilvēki ir tik bezatbildīgi, cik vien iespējams. Un tomēr viņiem ir kaut kādi principi, kuru dēļ viņi savā dzīvē ir saglabājuši nepārspējamu atbildību un uzmanību pret sīkumiem. Dvīņi ļoti bieži negaidīti atceļ norunātos pasākumus. Dvīņi var nedēļām ilgi līdzdarboties dažādu plānu izstrādē un tad vienkārši tos izmainīt. Pēc tam Dvīņi ir pārsteigti un nesaprot, kāpēc cilvēki ir uz viņiem tik aizvainoti. Bet, kas attiecas uz viņu iecienīto darbu vai lietām, viņi vienmēr ievēro visus noteikumus, jo Dvīņi ir egoisti kvadrātā. Bet ko tur padarīsi, tādi viņi vienkārši ir.

Pirmā vieta – Vēzis

Vēžu prātā ir viņi paši. Runājot par bezatbildību, tie ir ļoti līdzīgi Dvīņiem. Dažos jautājumos Vēzis vienmēr seko noteikumiem un veselajam saprātam, bet ļoti bieži ir absolūti neprognozējams. Lieta tāda, ka Vēžiem vienkārši ļoti patīk dot solījumus, vienkārši tāpēc, lai ātrāk šķietami mazinātu satraukumu par kādiem jautājumiem. Vēzis vienkārši aizmirst, ko apsola, jo viņam ir citas prioritātes. Ar Vēzi ir ļoti vienkārši visu atrisināt. Respektīvi, ja tu vēlies, lai šīs zodiaka zīmes pārstāvji par tevi neaizmirstu, tev tas viņiem pastāvīgi jāatgādina. Ja jūti, ka Vēzis var aizmirst par svarīgu notikumu, vislabāk ir atgādināt viņam par to katru stundu. Regulāri saki Vēzim, ko viņam vajadzētu darīt, pretējā gadījumā viņš aizmirsīs par visu šai pasaulē.

Avots: “Mirror-venus”

LA.lv