×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
8. jūnijs, 2018
Drukāt

Piecas bezatbildīgākās zodiaka zīmes. Vai tu esi starp tām? (6)

1. Bez izmaiņām

1no6
Foto - LA.lvFoto - LA.lv

Bezatbildība ir īpašība, kas raksturīga ne tikai daudziem jauniem cilvēkiem, bet izteikti pamanāma arī dažām zodiaka zīmēm. Astrologi no 12 esošajām zodiaka zīmēm izceļ piecas pašas bezatbildīgākās.

Protams, trūkumi un vājības ir visiem, un tas ir pilnīgi normāli. Daudzi cilvēki tik stipri norāj bezatbildīgos, aizmirstot, ka šī rakstura iezīme būtībā ir teju katrā cilvēkā. Protams, ir tie, kas atzīst sevī šo nepilnību, bet negrib to mainīt, un ir, kas atzīst un mēģina mainīties. Tā vai citādi, bet tieši vēlēšanās kļūt labākam var pilnībā attaisnot cilvēku, bet šī vēlēšanās nebūt nav raksturīga visiem. Piecas zodiaka zīmes izbauda savu bezatbildību un nebūt negrasās mainīties.

 1. Bez izmaiņām
 2. Piektā vieta – Lauva
 3. Ceturtā vieta – Svari
 4. Trešā vieta – Zivis
 5. Otrā vieta – Dvīņi
 6. Pirmā vieta – Vēzis

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. man māsa vēzis,pilnībā atbilst raksturojumam,pats esmu zivis,arī gandrīz pilnībā atbilst

 2. Par vēžiem gan pilnīgas muļķības. Zinu vairākus šīs zīmes pārstāvjus, esmu ar viņiem ilgi kopā strādājusi – atbildīgākus un apzinīgākus cilvēkus būtu grūti atrast. Ja reiz ko solījuši, izpildīs par 100% ! Iespējams, ka tādas aplamības rakstā parādījušās neprecīza tulkojuma dēļ:)

 3. Pilnīgas muļķības. Es esmu vēzis jau ļoti cienījamos gados un visu dzīvi esmu bijusi darbā un dzīvē ļoti atbildīga un pat pedantiska. Vienmēr esmu rūpējusies par saviem bērniem, radiniekiem, draugiem arī mirušajiem. Man ir ļoti daudz ilggadīgu draugu. Viena draudzene man ir jau 60 gadus .Viņa man ir kā vecākā māsa ar kuru varu / sev grūtos brīžos / izrunāties no sirds un vienmēr saņemt labu padomu. Vēža zīmē dzimušie cilvēciņi ir vislabākie.

 4. Muļķības!Man ļoti labi zināmi divi-tuvi cilvēki ir Vēži pēc zodiaka zīmes.Atbildīgākus un uzticamākus cilvēkus dzīvē neesmu sastapusi.Gan ģimenēs,gan darba vietās zina,ka viņu dotais vārds ir kā akmenī cirsts – solītais būs vienmēr izdarīts pēc labākās sirdsapziņas,lai arī kādas pūles tas prasītu!

 5. Pats esmu Svari,sieva Dvīnis,bērni vēži. Ārprāts

 6. 1000 % fufelis! Man muterīte bija vēzis un viņa bija ne tikai atbildíga, bet pat pedantiski atbildíga.
  Pašai slikti, bet bezmaz vai četrāpus uz bodi gāja, jo kaimiņu tantei bija maizi vakar apsolījusi nopirkt. Darba kolēģe vēzis, viņa arī tāda pati.

Draugiem Facebook Twitter Google+