Kokteilis
Stilo

Piecas ģērbšanās kļūdas, kas sievieti padara vecāku 16

Mēs parasti vairāk pievēršam uzmanību tam, kas ļauj izskatīties jaunākām. Tomēr patiesībā daudz svarīgāk ir zināt, kas, tieši pretēji, liek izskatīties vecākām.

Melnā krāsa padara vecāku – tas bieži vien ir vienīgais, ko vairākums no mums zina par apģērbu, kas padara sievieti vecāku. Bet ir vēl kas, ko vērts zināt, ja gribi izskatīties jaunāka.

Apģērbs no lētiem audumiem

Izvairies no lētiem audumiem, īpaši ja tās ir pamatlietas. Ne sevišķi kvalitatīvi materiāli padara tēlu piezemētāku, reizē izceļot jebkurus izskata mīnusus, kurus drīzāk gribētos nomaskēt. Jo vecāka sieviete, jo rūpīgāk jāizturas pret audumu izvēli. Dod priekšroku samērā smagiem materiāliem, kuri labi tur formu. Apģērbos no šiem audumiem izskatīsies slaidāka un staltāka.

Praktisks padoms: pērkot jaunu tērpu, apskati to dienasgaismā – telpās ar mākslīgu apgaismojumu materiāls var izskatīties labāk nekā patiesībā.

Pārmērīga aizraušanās ar jaunām tendencēm

Varētu domāt, ka jaunas tendences vienmēr ir kaut kas aktuāls, svaigs, jauneklīgs. Bet viss nav tik vienkārši. Tomēr vairākums jaunāko piedāvājumu ir pārāk agresīvi, pamanāmi, uzkrītoši. Un, precīzi kopējot modes nedēļās pamanīto, tu izskatīsies pārāk “izlecoši”, kas noteiktā vecumā vērtējams drīzāk kā mīnuss nekā kā pluss. Kā rīkoties? Supermodernas lietas izvēlies “dozēti” – tendences nevis kopē, bet interpretē.

Praktisks padoms: pievērs uzmanību, kas uzvilkts veikalu manekeniem – parasti stilisti izvēlas drēbes, tendences interpretējot, nevis kopējot.

Proporciju neievērošana

Ja jaunībā var droši pārkāpt jebkurus likumus, līdz ar gadiem attieksmei pret proporcijām jākļūst nopietnākai. Ja izvēlies pārlielu mēteli, biksēm jābūt šaurām. Ja velc platās bikses kilotus, blūzei jābūt maksimāli neitrālai. Redzi, ka modē džinsi ar paaugstinātu jostasvietu? Nesteidzies tos iegādāties – piemēri un pārliecinies, ka modelis “nelauž” figūru.

Saistītie raksti

Sīka vai ļoti maiga apdruka

Tāda apdruka vairāk piestāv jaunām meitenēm. Sievietēm pēc 35 gadu vecuma labāk dot priekšroku kaut kam pamanāmākam. Izvēlies interesantus, lielus rakstus ar kādu spilgtāku toni. Tas ir drosmīgi, bet drosme ir jaunība. Savukārt meitenīgi raksti izskatās paŗāk romantiski un saldi.

Slikta apakšveļa

Tiklīdz ievēro, ka krūšturis nedaudz izstaipījies – uzreiz met to ārā. Neekonomē naudu labām koriģējošām apakšbiksītēm. Tu kļūdies, ja domā, ka veļa neietekmē kopējo tēlu – un kā vēl ietekmē! Piemēram, ja uzvelc vecu krūšturi, kas netur krūtis, samazinās attālums starp krūtīm un vidukli, bet rezultātā – ķermeņa proporcijas.

LA.lv