Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas horoskopa zīmes, kuras dzīvē ir uzvarētāji1

Foto – Pixabay.com

Par panākumiem dzīvē atbild ne tikai gēni, audzināšana, bet arī zvaigžņu izvietojums dzimšanas brīdī. Planētu ietekme izpaužas prasmē sasniegt izvirzīto mērķi. Noskaidrojam, kuras zodiaka zīmes ir uzvarētāji pēc astrologu domām!

Auns – Fortūnas luteklis

Auns ir ne tikai zodiaka apļa pirmā zīme, bet arī līderis starp uzvarētājiem. Fortūna viņu izvēlējusies par savu lutekli. Viņa dzīslās tek ugunīgas asinis, Auns dzīvo lidojumā, uz naža asmens. Mērķtiecīgie Auni spēj pārvarētu jebkuru šķērsli, to pat neievērojot, vai arī ar pieri centīsies izlauzties cauri šķērslim.

Auns ir dāsni apveltīts ar versmainu enerģiju, kas līst pāri malām. Nesalaužams gribasspēks, tieksme pēc konkurences ļauj šai Uguns zīmei gūt panākumus sportā un sasniegt rekordus.

Virzība uz priekšu ir šīs zīmes galvenais dzīves princips. Turklāt viņam nav svarīgi, vai tā būs mierīga apdzīšana vai soļošana pāri pretinieku galvām.

Ja Aunam gadās zaudēt, viņš vispirms krīt smagā, bet neilgā depresijā, toties pēc tam uztver sakāvi kā stimulu turpmākām uzvarām.

Lauva – karaliskais uzvarētājs

Lauva ir nācis pasaulē uzvarēt un valdīt. Viņu dzīvē vada Saule, apvelta ar izturību, nesalaužamību, palīdz pārvarēt visas grūtības un, sasniedzot uzvaras, iet vēl tālāk.

Lauvas ir dzimuši līderi, kas nepazīst mieru, jo nemitīgi tiecas uzzināt: kas gan ir aiz pasaules malas, vai iespējams paplašināt apvāršņus?

Lauva soļo pa dzīvi pārliecināti un droši, nepievēršot uzmanību konkurentiem. Viņš redz mērķi un iet uz to, ignorējot traucēkļus. Viņa uzvaru pamatā ir ticība sev, jo īsta uzvarētāja dzīvē nav vietas šaubām. Lauva var veidot karjeru jebkurā jomā, īpaši sabiedriskajā darbībā.

Svarīga Lauvas panākumu ķīla ir pozitīvs noskaņojums un ticība labākajam iznākumam. Saules zīmē dzimušie cilvēki prot ne tikai veidot plānus un stratēģijas, bet arī veiksmīgi īstenot tās dzīvē.

Skorpions – uzvara bez žēlastības

Skorpions starp zodiaka zīmēm izceļas ar īpašu spēku, žēlastības trūkumu un kaisli. Dzīves likums: “Visu vai neko” – virza Skorpionu pretī uzvarām. Šīs zīmes pārstāvjiem paredzēts līdera liktenis, viņu dzīve ir pilna episka mēroga notikumu.

Skorpionam neeksistē šķēršļi un sarežģīti jautājumi, viņš gūst baudu no šķēršļu pārvarēšanas. Sāncensības gars liek viņam ieņemt līdera pozīciju visās dzīves jomās.

Prasme koncentrēties uz sevi, savām vēlmēm un vajadzībām ved Skorpionu pretī triumfam. Neticami spēcīgi attīstītā intuīcija ļauj kontrolēt savu likteni, saka priekšā, kurp virzīties, kādas virsotnes iekarot.

Skorpions ir apveltīts ar izturību, kas palīdz pārvarēt nejaušas neveiksmes un atdzimt kā leģendārajam Fēniksam. Neizdošanās šīs zīmes pārstāvjus norūda, pilda ar gribasspēku sasniegt jaunas virsotnes.

Mežāzis – strādīgais uzvarētājs

Mežāzis spēj sasniegt satriecošus panākumus gan darbā, gan privātajā dzīvē. Viņš nekad neapstājas, nenogriežas no ceļa, neatlaižas no iesāktā. Tiecas pacelties arvien augstāk, kamēr nesasniedz virsotnes. Mežāža uzvaras tiek kaldinātas, pateicoties neticamam strādīgumam, kuru papildina stiprs gribasspēks un nesalaužams raksturs.

Pēc Mežāža domām 99% veiksmes ir atkarīga no izstrādātā plāna, saskaņā ar kuru viņš virzās uz mērķi. Šajā ceļā viņš neiesaistās cīņā ar konkurentiem, netērē spēkus kaujai, bet mierīgi, pārliecināti, kaut arī lēnām virzās uz mērķi, atstājot sāncenšus tālu aizmugurē.

Mežāzim nav raksturīgi impulsīvi lēmumi, neattaisnots risks. Pacietība, spēja saglabāt aukstasinību, ļauj Mežāzim nokļūt starp uzvarētājiem.

Sakāve Mežāzi nesatriec, viņš ņem vērā savas kļūdas un no jauna sāk ceļu pretī uzvarai.

Strēlnieks – veiksmīgais uzvarētājs

Strēlniekam nav jāpieliek tādas pūles kā Mežāzim, lai kļūtu par uzvarētāju. Strēlnieki pieder to cilvēku kategorijai, par kuriem saka – “dzimis laimes krekliņā.”

Dzīvespriecīgs raksturs, “cilvēks svētki”, viņš tic, ka viņam nav nekā neiespējama, tikai neliela piepūle, un uzvarā būs rokā. Strēlniekiem bieži veicas loterijās, veiksmi viņi uzskata par sev dabīgi pienākošos balvu.

Paļaujoties uz nejaušu veiksmi, šīs zīmes pārstāvji pamanās trāpīt mērķī, gandrīz netēmējot. Strēlniekam uzvara ir patīkams bonuss aizraujošajā ceļojumā, ko dēvējam par dzīvi.

Saistītie raksti

Pat neveiksmes viņi uzver ar optimismu. Reiz izjutuši uzvaras garšu, Strēlnieki darīs visu iespējamo, lai atkal to izbaudītu.

Lai cik veiksmīga būtu jebkura zodiaka zīme, atceries, ka labākais veids, kā uzvarēt, ir sekot principam: “Esmu neuzvarams – es nešaubos!”

Avots: tayni-mirozdanya.ru

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
1 stunda