×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Piecas horoskopa zīmes, kuras visbiežāk atlaiž no darba. Uzzini, kāpēc un kā no tā izvairīties! (3)

1. Zivis

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrai horoskopa zīmei ir savi trūkumi profesionālā ziņā, un bez šaubām jebkurā zīmē dzimis cilvēks var nokļūt kļūmīgā situācijā darbā. Tomēr astrologi apgalvo, ka piecu horoskopa zīmju pārstāvjiem savu iedzimto rakstura īpašību dēļ vajadzētu sevišķi uzmanīties, ja pašreizējais darbs ir sirdij un maciņam tīkams.

Zivis parasti pēc dabas ir laipni un iejūtīgi cilvēki – vispārēji tās ir labas īpašības, bet darbā devējs to var uztvert kā mīkstčaulību un uzskatīt, ka uz Zivīm nevar paļauties. Patiesības labad jāsaka, ka Zivis patiešām var atklāt kolēģiem visu to, ko labāk vajadzētu stāstīt tikai draudzenei vai psihoterapeitam. Vai nevienam.

Nokļūstot stresa situācijā, Zivīm parādās vēlme bēgt un norobežoties no visa un visiem, kas var atbaidīt citus. Pārāk daudz brīvu dienu, kas paņemtas, lai atkoptos no emocionāliem triecieniem, var nokaitināt jebkuru priekšnieku. Tāpēc, ja esi dzimis šajā zīmē, pieskati savas emocijas – reizēm tās labāk atstāt aiz darbavietas durvīm. Savukārt vēlmi visiem palīdzēt ievirzi tā, lai pats kļūtu par paraugdarbinieku.

 1. Zivis
 2. Lauva
 3. Auns
 4. Skorpions
 5. Dvīņi

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Mani nelaiž prom un atkal. . .padomu tam,kā aiziet. . .lūdzu. Atbildēt

  Auni nelieniet uz mobingu tendētā kolektīvā!Nebūs labi!Un galā vēl apvainos jūs!
  Tipa;KĀ TĀ?!ES PIERADU UN TU 10 REIZĒ GRIBI LAI DARU PATS. . .

 2. Un kur tad pārējām zīmēm? Vai arī tos no darba neatlaiž? – Tie paši aiziet?

 3. Vienmēr esmu brīnījusies par tiem skorpioniem. Labuma nav ne citiem ne pašam tak. Kā nesaprot – nav tas ne patīkami ne kruti ne jūs kāds apbrīno par to..

Draugiem Facebook Twitter Google+