Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas kašķīgākās zodiaka zīmes! Atradīs ienaidnieku jebkur!5

Foto -Pexels

Ticiet vai neticiet, bet varat sev iegūt ienaidnieku, pat ja neesat darījis nekā slikta. Dažās zodiaka zīmēs dzimušie ir pārāk naidīgi noskaņoti un īpaši māk iegūt sev ienaidniekus.

Piecas zodiaka zīmes, no kurām īpaši jāuzmanās:

Auns

Uzliesmojošs raksturs, tādēļ nevajag izvest no pacietības. Auns ir neparedzams un var uzsprāgt jebkurā brīdī.

Pat ja jums liksies, ka Auns ir atvēsinājies, viņam var likties tieši pretēji. Ja Auns ar kādu nesatiek, tad viņš par to jums liks manīt.

Viņš nav noskaņots atriebties, ja esat viņu sāpinājis, bet viņš tūlīt pat jūs izdzēsīs no savas dzīves uz visiem laikiem. Ja esat kļuvis par Auna pretinieku, tad uz visu mūžu.

Dvīņi

Viņi ātri maina lēmumu – mīlēt vai nīst. Viņi var mainīt savu lēmumu kaut simts reizes minūtē, turklāt neieklausās citu viedoklī, bet seko savai loģikai. Un tas nozīmē, ka vienā dienā varat būt viņu labākais draugs, bet nākamajā – lielākais ienaidnieks.

Ja kļūsiet par viņu ienaidnieku, Dvīņi meklēs iespēju atriebties. Turklāt darīs to tādā veidā, lai pēc iespējas daudzi to pamanītu. Izplatīs baumas un aprunās aiz muguras.

Lauva

Lauva mīl draudzēties ar visiem, bet, ja kļūsiet par viņa ienaidnieku, viņš darīs visu, lai samaitātu jūsu godu un slavu. Vēl jo vairāk, Lauva ļoti labi nošķir profesionālo un privāto dzīvi. Tādēļ vairāk iegūs ienaidniekus darba dzīvē nekā privātajā draugu un radu lokā.

Lauvam tā ir ierasta lieta – iemantot sev ienaidniekus. Ja viņš kaut ko tiešām grib, tad izdarīs visu, lai to dabūtu.

Ne vienmēr viņš spēlēs netīru spēli, bet, ja jūs esat viņa ienaidnieks, tad viņam visi līdzekļi labi. Patiesībā Lauva alkst atzinības, jo uzskata, ka tā viņam pienākas smago pūliņu dēļ, turklāt viņš vēlas visiem pierādīt, ka viņa ienaidnieki ir neatņemama sastāvdaļa no viņa ceļa uz mērķi.

Jaunava

Jaunava lepojas, ka jūs esat viņas labākais draugs. Ja Jaunava mīl un lepojas ar jums, tad radīs iespaidu, ka tas būs mūžīgi. Uz to viņai ir ķēriens.

Tomēr Jaunava arī uzskata, ka draudzībai jābalstās uz cieņu un ka ātrākais veids kā izrādīt necieņu viņai ir nepiepūlēties. Kad Jaunava sapratīs, ka šajā draudzībā tikai viņai jānopūlas, tā sadusmosies un apvainosies.

Jaunava necietīs spēli vienos vārtos – ja jūs viņu sāpināsiet, noteikti kļūsiet par viņas ienaidnieku.

Skorpions

Mīl kopt attiecības ar cilvēkiem, kas ir nozīmīgi viņa dzīvē. Kad Skorpions ļaus piekļūt savas dvēseles slēptākajiem stūrīšiem, tas nozīmē, ka esat saistīts ar viņu uz mūžu.

Tā kā Skorpionam nemaz nav tik viegli atklāties, tad nebrīnieties, ka viņš ir atturīgs. Viņš vienkārši vēro, vai esat tā vērts.

Skorpions ir uzticams draugs, bet viena jūsu kļūda var padarīt jūs par viņa ienaidnieku uz mūžu. Tādā gadījumā viņš jums liks kārtīgi ciest.

Strēlnieks

Optimistisks cilvēks praktiski jebkurā situācijā, tāpēc nav viegli kļūt par viņa ienaidnieku. Strēlnieks apzinās, ka viņam ir savi trūkumi, kas var apgrūtināt pareiza lēmuma pieņemšanu.

Saistītie raksti

Strēlnieks arī apzinās, ka īsts draugs viņam nepārmetīs par viņa trūkumiem, neraugoties uz neko. Vieglākais veids kā kļūt par Strēlnieka ienaidnieku ir norādīt uz viņa trūkumiem un vājībām, neņemot vērā viņa jūtas.

Strēlnieks nav pārāk jūtīgs, taču apziņa, ka vienīgais cilvēks, kura viedoklis viņam ir svarīgs, ir viņu apvainojis, ir nepanesama. Kā uguns zīme Strēlnieks nepadosies bez kaujas.

Viņš liks jums nožēlot, ka esat kļuvis par viņa ienaidnieku.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv