Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas lietas, ko ezoteriķi un dziednieki tev nekad nestāstīs1

Foto – Pixabay

Ezoteriķi, dziednieki un astrologi ir gatavi saviem klientiem zvaigznes no debesīm nocelt, bet šīs lietas tomēr neviens sevi cienošs “pesteļotājs” nekad neatklās.

1. Cilvēka nāves prognozēšana – ne tavas, ne tev pazīstamo

Praktiski visi ekstrasensi vairās no šīs tēmas. Viņi uzskata, ka ir ne tikai neētiski, bet arī bezjēdzīgi pareģot cilvēka nāvi, jo viss, ko viņš pēc tam darīs: raizēsies par savu (vai tuvinieka) dzīvību.

Turklāt viņi atzīst, ka cilvēka maģiskās iespējas ir ierobežotas un Augstākie spēki var “atcelt” to, kas kaut kādā brīdī izskatās neizbēgami. Tāpēc ekstrasensi no šādiem jautājumiem parasti izvairās.

2. Slimības iznākums

Šis punkts ir tieši saistīts ar iepriekšējo. Slimības jautājumi “pēc noklusējuma” ir saistīti ar dzīvības un nāves problēmu. Un, tā kā ekstrasensa spējas var sniegt priekšstatu par cilvēka fizisko vai psihisko stāvokli, viņi nevēlas izdarīt pāragrus spriedumus par veselību.

Iemesls ir vienkāršs: ekstrasenss nav ārsts, un tāpēc gaidīt, ka viņš diagnosticēs vai ārstēs slimības, ir nepareizi. Viņi gandrīz ikvienā gadījumā ieteiks doties vizītē pie medicīnas profesionāļa, ja vien nav zaudējuši godaprātu.

3. Skaitlis, kas laimēs loterijā

Ciniski noskaņoti ļaudis bieži dodas pakaitināt ekstrasensus, lūdzot tiem atklāt skaitļus, kas laimēs kādā loterijā. Bet skaitļi, kas laimēs loterijā, balstās uz bezgalīgām variācijām, tāpēc arī iespējas ir teju nebeidzamas. Atšķirībā no šīm iespējām mūsu izvēle un dzīves situācijas šķiet visai ierobežotas.

Kad runa ir par loteriju, ekstrasenss var pateikt, vai šī ir tava laimīgā diena un citus sīkumus. Galu galā tas, vai laimēsi loterijā, pilnībā atkarīgs no tavas veiksmes. Kā gan citādi izskaidrot, ka ir cilvēki, kuri pazaudē biļeti ar laimējušo skaitli?!

4. Apgalvojums, ka likteni nevar mainīt

Saistītie raksti

Neviens sevi cienošs ekstrasenss neteiks, ka tu neko nevari darīt, lai mainītu likteni. Viņi zina, ka pat precīzākā prognoze balstās uz pašreizējo dzīves mirkli un var mainīties, ja tu sāksi enerģiski rīkoties, lai situāciju mainītu.

5. Precīzs kāda notikuma vai incidenta laiks

Ir tik daudz lietu, kuras cilvēki vēlas zināt, piemēram, datumu, kad satiks savu otro pusīti un daudzas citas. Ekstrasensi var pateikt aptuveni laiku, kas tas varētu notikt, bet gandrīz nekad nemēģina precīzi pateikt, kad tieši tas būs.

Avots: Esotericblog

LA.lv