Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas zodiaka zīmes, kurām ir lieliskas attiecības ar saviem tēviem0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Šo piecu zodiaka zīmju sievietes daudz vairāk nekā citu zīmju pārstāves ir saistītas ar saviem tēviem. Lūk, iepazīsties, kuras tās ir!

Vērsis

Sievietes, kuras ir šīs zodiaka zīmes pārstāves, vienmēr izjutušas daudz spēcīgāku saikni ar tēvu nekā ar kādu citu personu, un tā tas ir, jau sākot no bērnības. Kad viņas bija vēl bērns, tēvs bija tas cilvēks, kurš iemācīja braukt ar velosipēdu, iemācīja, kā uzvesties sabiedrībā, un daudzas citas lietas, kas pārvēta viņas sievietēs, kādas viņas ir tagad. Īsāk sakot, sievietes – Vērsis ir tēta meitiņas, jo viss, ko viņas ir iemācījušās dzīvē, ir pateicoties tēvam.

Dvīņi

Dvīņi vienmēr ir bijuši saistīti ar tēvu, jo viņi iztēlojas tēva un meitas duetu, kuru saista kopīgas intereses. Neatkarīgi no tā, vai tu skaties sporta pārraides un dzer alu, vai nodarbojies ar aktīvo tūrismu brīvdienās un dalies padomos par dārzkopību, Dvīņi ar tēvu ir ļoti tuvi.

Lauva

Lauvas noteikti ir tēta meitas. Kopš tā laika, kad viņas bija mazas, tēvs tiek uzlūkots kā pārliecināts, veiksmīgs un spēcīgs cilvēks jeb kā tāds cilvēks, par kuru viņas pašas vēlējušās kļūt. Tagad, kad Lauvas ir pieaugušas, viņas izmanto tās īpašības, ko redzēja savā tēvā, lai sasniegtu panākumus un iegūtu pārliecību!

Sievietēm Lauvām piemīt tēva izlēmīgums. Viņas ir stingras, un, godīgi sakot, nedaudz spītīgas. Bet, ja ir kāds cilvēks, kurš var viņām parādīt, ka smags darbs atmaksājas, tad tas ir viņu tēvs. Šīs zodiaka zīmes pārstāves zina, ka dzīve ir grūta, bet, tā kā viņām ir paraugs, kam līdzināties, viņas zina, ka var sasniegt jebko, ko vēlas!

Svari

Svari ir tētiņa meitiņas visādā ziņā. Kad viņas bija mazas, tēvs bija aizstāvis un labākais draugs. Pateicoties tēvam, Svari iegūst visu, ko dzīvē vēlas.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlnieks var būt viena no tām zodiaka zīmēm, kura vēlas, lai viņas dzīvē būtu daudz aizrautības un brīvības, bet vienlaikus viņa ļoti izlēmīgi veido saknes mājā un attiecībās ar tēvu.

Romantiski partneri var nākt un iet viņas dzīvē, bet Strēlnieku tēvs vienmēr būs vienīgais un neatkārtojami tuvais cilvēks. Sievietes Strēlnieki, kad ir maziņas, sajūsminās par to, kas ir viņu tēvs, un tāpat viņas zina, ja ir kāds, kurš var dot padomu, kurš vajadzīgs dzīvē, tad tas būs tēva padoms!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv