Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas zodiaka zīmes, kuras kļūst par labākajām sievām2


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Mīļākās uzrodas un pazūd, taču sievu meklē uz visu mūžu, tādēļ nākamās sievas zodiaka zīmei ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Vēzis

Tas ir ideālas sievas paraugs. Vēzis ir ļoti jūtīga zīme, kas augstāk par visu vērtē mīlestību un ģimeni. Vēža zīmē dzimusī sieviete ziedos sevi vīram un ģimenei, ja gūs pārliecību par ģimenes laimes skaistumu un harmoniju. Šādas sievietes mīl gatavot romantiskas vakariņas un lutina savus vīriešus ar īpašu uzmanību un rūpēm. Ja vien vīrietim ir iespēja par dzīves draugu izvēlēties Vēža zīmē dzimušo sievieti, tad nevajag vilcināties, ir jāizmanto iespēja.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušās sievietes īpašā gudrība slēpjas viņas spējā uzmundrināt un slavēt savu vīrieti. Skorpiona sieviete ir kaislīga pēc dabas, un viņas kaislīgā attieksme pret dzīvi aizraus arī vīrieti. Tomēr vienlaikus Skorpiona sievietes ir arī pietiekami apdomīgas. Kaislība apvienojumā ar apdomību ierauj un notur vīrieti mīlas valgos uz mūžu.

Svari

Svaru zīmē dzimušās sievietes nemaz nav tik nosvērtas un piezemētas. Tās lidinās kā tauriņi, kuriem patīk izbaudīt savu personību un pārējo apbrīnu. Svaru sievietes ir apveltītas ar emocionālu gudrību, tādēļ ļoti veikli vadīs savas attiecības un mīlas dzīvi tā, lai neuzdurtos zemūdens akmeņiem. No saviem partneriem šīs zīmes pārstāves sagaida pilnīgu atdošanos mīlestībai.

Jaunava

Saistītie raksti

Pirmais un ārējais iespaids var maldināt, sastopoties ar Jaunavas zīmē dzimušu sievieti. Tomēr dziļi savā būtībā tā ir vismīlošākā un uzticamākā partnere uz mūžu. Viņa mīl nesavtīgi un partnera dzīvi spēj vadīt pat labāk nekā savējo.

Vērsis

Šī ir zīme, kuras labvēlības un uzticības iegūšanai vajadzīgs ilgāks laiks. Taču, ja esat gatavs paciesties, jūsu pūles atmaksāsies. Vērša zīmē dzimušie cilvēki savas dzīves centrā liek jūtas un attiecības. Tāpēc sieviete Vērsis pieliks visas pūles, lai viņas vīrieša dzīve būtu skaista, ērta un laimīga.

(Sagatavots no ārzemju preses materiāliem)

LA.lv