Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pieci dārgakmeņi – jaunības un skaistuma talismani0

Foto – Pixabay

Mūžīgie noslēpumi

Cilvēki jau gadsimtiem ilgi cenšas atklāt mūžīgās jaunības noslēpumus. Ezoteriķi uzskata, ka pēc “āboliem no Hesperīdu dārza” nav jādodas nekur tālu – pietiek saprātīgi izmantot senču pieredzi, jo viņi ticēja, ka jaunības un skaistuma noslēpumu slēpj dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.

Ahāts

Ahāts ir svītrains halcedona paveids ar daudzkrāsainu struktūru. Uzskata, ka tas atbaida ļaunos garus, aizsargā pret ļaunu aci un burvestībām, tādējādi ļaujot saglabāt dzīvības spēkus, jaunību un veselību.

Ahāta izstrādājumi, tostarp kausi, dzīvnieku – kaķu, ziloņu, zirgu – figūriņas, lodes un piramīdas var izmantot kā interjera elementus, kas palīdz pret negatīvu ietekmi.

Ahāts veicina ilgmūžību, gaisina stresa ietekmi, atjauno organismu šūnu līmenī, harmonizē auru, noskaņojot ķermeni uz ilgu un veselīgu dzīvi.

Jaunības saglabāšanai iesaka valkāt ahāta krelles, rokassprādzes vai lūgšanu krelles – bet tikai no rīta vai dienā. Pastāvīgi nēsāt šo akmeni nevajadzētu: tas var izraisīt skumīgas domas un apātiju. Minerāls der Gaisa un Ūdens stihijas horoskopa zīmēm.

Tirkīzs

Tirkīzs ir akmens gaiši zilā, jūras vai debesu zilā vai gaiši zaļā krāsā. Uzskata, ka tam piemīt spēja atjaunot organisma enerģētisko līdzsvaru šūnu līmenī un aizsargāt pret negatīvu ekoloģisko ietekmi.

Pēc ezoteriķu domām, tirkīzs palīdz saglabāt pievilcīgu ārējo izskatu un pretoties vecuma izraisītām ķermeņa pārmaiņām.

Akmens lieliski der cilvēkiem ar sausu ādu, jo normalizē ūdens līdzsvaru organismā, ne velti senās tautas to saistīja ar ūdeni, dzīvības avotu.

Vislabāk šis akmens iedarbojas uz jaunības saglabāšanu, ja to iestrādā sudrabā.

Tirkīza rotas iesaka uzlikt piektdienā, kas ir senās Romas skaistuma un mīlestības dievietes Veneras aizbildnībā.

Visspēcīgākā šī akmens ietekme ir uz Zemes un Ūdens stihijas zīmēm.

Granāts

Granāts ir akmens tumši sarkanā vai ķiršu krāsā, kas skaisti spīguļo un maiņa toņus saules gaismā.

Sarkanā krāsa apvelta akmens īpašnieku ar pārliecību par sevi un izlēmīgumu. Granāts paaugstina cilvēka enerģētisko tonusu, dod spēkus un, pats galvenais, veicina organisma atjaunošanos šūnu līmenī, kas palīdz cīnīties pret vecumu.

Granāta atjaunojošās īpašības vislabāk izpaužas kulonos, gredzenos, rokassprādzēs, zīmoggredzenos. Lieliska dāvana vīrietim cienījamā vecumā ir aproču pogas ar granātiem.

Granātu jāvalkā pareizi, ņemot vērā vecuma un personības īpatnības. Piemēram, neizlēmīgiem un inertiem cilvēkiem šis akmens nederēs, uz viņiem tā maģiskais spēks neiedarbojas. Granāta rotas nevajadzētu nēsāt pirms 30 gadu vecuma sasniegšanas. Pēc 30 gadu vecuma akmens spēks pakāpeniski pieaugs un arvien labāk ietekmēs īpašnieku gan garīgā, gan fiziskā ziņā.

Granāts vislabāk der Gaisa un Uguns zīmju pārstāvjiem.

Smaragds

Smaragds ir dārgakmens spilgti zaļā vai tumši zaļā krāsā. Saskaņā ar Bībeles leģendu smaragds izkritis no paša Sātana kroņa, kad to nogrūda ellē. Ar laiku no akmens darināts kauss, no kura Pēdējā Vakarēdienā dzēris Jēzus. Senās teikas vēsta: tas, kurš padzersies no Svētā Grāla, dāvanā saņems dzīvības spēku un ilgmūžību, tāpēc smaragdam piedēvē daudz maģisku īpašību. Šī akmeņa nēsāšana palīdzēs saglabāt veselību, jaunību un pasargās pret nopietnām slimībām.

Vislabāk, ja tavā īpašumā ir smaragda rotu komplekts. Pirmkārt, tas ir ļoti skaisti, bet, otrkārt, jo vairāk akmeņu, jo spēcīgāk tie iedarbojas uz organisma atjaunošanos.

Smaragds īpaši labi der Zemes un Uguns stihijas pārstāvjiem.

Dzintars

Saistītie raksti

Baltijas jūtas tautu iecienītais Saules akmens ir dzeltenā vai brūnā krāsā. Senajā Romā dzintara lode bija praktiski jebkura augsti stāvoša valstsvīra atribūts. To ilgi turēja rokās, lai akmens enerģija iekļūtu cilvēka ķermenī, atveseļotu un atjaunotu to.

Uzskata, ka dzintarā ieslēgta Saules enerģija, tādējādi tas palīdz uzturēt visu dzīvo uz Zemes.

Saules akmens stimulē asins cirkulāciju, barojot ādu un piešķirot tai dabīgu starojumu un sārtumu.

Dzintara krelles, kaklarotas un piespraudes atjauno šūnu iekšējo potenciālu.

Labākajam dziednieciskajam un atjaunojošajam efektam iesaka nēsāt nefiltrēta, termiski neastrādāta dzintara rotas. Jāatzīmē, ka šo organisko minerālu mūsdienās plaši izmanto medicīnā un kosmetoloģijā.

Dzintars ir universāls un der visu četru stihiju pārstāvjiem.

Avots: Esotericblog

LA.lv