Mobilā versija
+1.5°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Pieci efektīvi dabīgi līdzekļi, kas palīdzēs tikt galā ar pigmentāciju

1. Jēli kartupeļi

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Seja – vēlamies mēs to vai nē – vēsta par mūsu vecumu un veselības stāvokli, atklājot nevēlamus noslēpumus. Viens no tiem ir hiperpigmentācija, kas parādās dažādu veselības problēmu vai vienkārši vecuma dēļ.

Pret tumšajiem plankumiem, kurus ne katrs meikaps var nomaskēt, palīdz dārgi balinošie krēmi. Taču tikpat labi var līdzēt arī dabīgie līdzekļi, kas nopērkami par nieka naudu.

Kartupeļi satur daudz vērtīgu vielu, tostarp vitamīnu B, kas aktivizē ādas šūnu atjaunošanos, un nikotinamīdu, kas zināms ar savām balinošajām īpašībām. Ieteicams ierīvēt seju ar jēla kartupeļa gabaliņu 3-4 reizes dienā pa 10 minūtēm. Ja jums ir pārāk sausa āda, kartupeļa gabaliņu var nedaudz samitrināt ar ūdeni.

  1. Jēli kartupeļi
  2. Dabīgais bezpiedevu jogurts
  3. Alveja
  4. Ābolu etiķis
  5. Kurkuma

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (22)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+